anna kannatust

Täna õpime me kannatlikkust

Elu tahab seda mulle kogu aeg õpetada, aga mina ei taha mitte õppida. Võtsin hobi korras TÜ netipõhist programmeerimiskursust. See päriselt meeldib mulle, see on tore, see on huvitav. Aga ma suudan alati endale kohustused selga korjata ilma hetkegi mõtlemata, palju mul neid juba ees on. Nii et nüüd olen ma pea kaks nädalat maas (praegu on lisanädal, ametlikult oleks kursus pühapäeval lõppenud) ja kuna enam eriti aega ei ole, on lisatamp ka veel peal. Ja siis hakkab see muidu nii tore nokitsemine vaikselt närvi ajama. Kui ma tööl panen kuskile koma valesti, siis ei juhtu mitte midagi peale selle, et teised minusugused ehk märkavad ja näitavad näpuga. Kui ma siin panen koma valesti, ei hakka programm üldse tööle. Ja mina karjun pool tundi ekraani peale, enne kui aru saan, et ise olen loll. Ehk ühel hetkel õpetab alandlikkust ka, kui kaua oodata? Ma hinge kinni ei hoiaks.

Midagi tahtsin täiega kirjutada veel, aga mul ei ole mälu, nii et pääsete seekord.

P.S. Uus lõuatõmberekord, jee! Mul on igal esmaspäeval päriselt sooritusärevus, enne esimest lõuatõmbeseeriat hakkavad käed higistama ja hakkan sülge neelama, tunnen, et tegelikult on lihased väsinud jne. Nii et pean enne lõuatõmbeid pead tühjendama ja nende ajal hästi rahulikult mitte millelegi mõtlema. Raske on minu peas.

10 kommentaari “Täna õpime me kannatlikkust

  1. Kui sa tekstis paned koma valesti, siis selle ilma Rentsid vinguvad su kallal… kui sa programmis paned koma valesti, siis arvuti ütleb sulle diskreetselt, mis sa valesti tegid. Igaühele oma…

  2. Mõtlen tihti, mis mind siinset blogi ikka ja jälle lugema kisub, tunnen Rentsi ju ajast, kui ta alles moeblogi alustas? Võibolla on see nostalgia, võibolla paar kommentaatorinime, keda usaldan ülekõige.
    Antud teemast – arvutikursus on huvitav, aga ränk. Ecsel seisneb õiges aadressivalikus, Word pidevas treeningus.

    1. Tundsin kunagi lõbusat vestlejat nimega Narva Mari ühes chatis. Kui oskad nimetada, millises, oled seesama.

    2. “Täna õpime kannatlikkust” ..Viskasin sellega seoses õnge vette, aga kuna tulemus on null, siis on järgmine jääpüük on kuue kuu pärast.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.