burnt face man

Tahaks öelda, et pildil on minu tulevane, aga kuna ta on väidetavalt gei, on pildil siiski lihtsalt minu meessoost vaste.

Veetsin oma jaanipäeva ebaeestlaslikult kainena, sest tööd oli vaja teha. Esimesel päeval vist jõin ühe siidri. See-eest oli mul aga siiski väga tore, sest olin sõprade juures maal, kus sai lõputult kohvi juua, end vorsti täis pugida ja saunas käia. Võimelda muidugi ka, inimesed vahepeal ikka imestavad, kuidas ma viitsin pühade ajal sellega tegeleda – mitte et see tegelikult eriline valik oleks, sest kui ma olen nagunii sunnitud arvuti taga istuma ja mul parajasti koera ei ole, kellega jalutamas peaks käima, hakkab mul ühel hetkel pea valutama, kui ma end ei liiguta. Hmm, kõlavad nagu võõrutusnähud, kui mõtlema hakata.

Täna olin juba Tartus tagasi, tahtsin Reedaga randa minda, aga juhtus hoopis nii, et tal hakkas telefon helisema umbes sel hetkel, kui me rätiku peale maha olime istunud, ja ta läks ära tööle. Nii et mõtlesin, et mis ma ikka tühja passin, istusin oma megalühkarite ja bikiinidega ratta selga ja väntasin vanaema juurde, võtsin seal veidi päikest ja väntasin tagasi, et sõpradega Emajõe ääres kokku saada. Kokku ca 15 km ring + nägu on nüüd nii valus, et prillid teevad haiget. Esmaspäeval lähen ilmselt burkaga tööle ja proovigu ainult keegi kobisema hakata. a) Meil on usuvabadus ja b) veel ei ole midagi ära keelatud. Käisin just peeglist vaatamas, valged bikiinid on ka kõigest selle paari tunniga selga keevitatud. Ja ma kasutasin kreemi, mis sellest, et ainult neljase faktoriga. Vähemalt võin nüüd ausalt öelda, et ühel päeval olen ma sel suvel päikest saanud.

Teemavahetus. Inimesed arutavad internetis, kuidas vallaline olla. See ei ole tegelikult üldse keeruline. See käib nii, et kui sa ka peaksid kellegi kogemata baarist koju vedama, siis ära sa jumala eest teda ööseks enda juurde jäta. Joote teetassi tühjaks (või mille iganes jaoks sa ta külla kutsusid) ja ütled kohe, et “kell hakkab juba palju saama, eks ma siis mõnikord helistan”. Kui ta selle peale ise ei liiguta, siis keerad välisukse lukust lahti ja jääd selle juurde seisma, küll ta aru saab. Mehed on klammerduvad, tuleb selged piirid kohe paika panna, muidu lubad ööseks oma padja peale ja ei saagi temast enam lahti.

Kõige lihtsam on muidugi üldse mitte kedagi külla kutsuda, aga siis võib juhtuda, et massaažiotsikud jms kodutehnika hakkab liigsest kasutamisest tossu välja ajama, nii et eks vahepeal ole vaja. Lihtsalt kui sellega hoogu minna, võib kogu toredal vallaliseelul kähku kriips peal olla, kehvemal juhul vahetad üheksa kuu pärast hoopis mähkmeid.

Aga muidu ei näe ma väga probleemi, minu meelest pole vallaline olla üldse nii hirmus. Isiklikud hobid ja eesmärgid võiksid inimesel ju nagunii olla, nii et seda muret ei ole, et vaba aega liigselt üle jääks. Ainult et baarides ei taha ma enam eriti käia, sest iga kord, kui ma kuulen, kuidas kõrvallauas täiesti keskpärase välimusega tüübid, kes varem inimeste mulje on jätnud, KÕIKI uksest sisse astuvaid piffe kolmes kategoorias (nägu, keha, rinnad) hindavad, mõtlen, et lähen kohe kloostrisse ära, sest kogemata mõne sellisega kokku sattuda oleks liiga rõve. Ja kesklinnas baaris käies jääb mulje, et inimesed ei ole tulnud sinna kahte õlut võtma ja inimestega juttu ajama, vaid just a) ööseks kaaslast valima ja b) teistega oma eelmise õhtu kaaslast võrdlema ja kogemusi vahetama. Kui keskmine inimene SELLINE on, olen ma tõesti elitarist. Eelistan pigem loomulikus keskkonnas inimestega suhelda, kus põhirõhk pole sellel, et äkki ikka skoorib ka.

Ahjaa, vaatasin nädalavahetusega 11 osa Luciferi ära tõlkimise taustaks. Imeline sari. Sellest, kuidas see must ingel mulle mõjub, ei hakka igaks juhuks rääkima, muidu saan EKRElt ähvarduskirja.

Advertisements

5 kommentaari

 1. Issand jumal. Sa oled ühes postituses kasutanud fraase “must”, “gei”, “EKRE” ja “meeldib olla vallaline”. Ja Eesti mehi maha teinud.

  • Kui see oleks Facebook, oleks sul kohe apologeedid seinal vingumas, kuidas sa ikka liiga teed ja peaks sõbralikumalt rääkima ja mitte… ah õige, see on niimoodi minu seinal…

   • Eiei, hea võõras, see ei ole sellepärast, et sa kasutad fraase “must”, “gei” või “EKRE”, see on sellepärast, et sa seod neid fraasidega “apologeedid”, “vingumine”, “liiga tegemine” ja lõpetad enesehaletsuslike mõtetega sellest, kuidas sind kiusatakse. 😉

    • Tihti on see siiski selle pärast, et mõned EKRE liikmed on väga … omapärased. Need, kes internetia vinguvad, ei lähe vähemalt samal ajal baaris kellelegi kättpidi kallale.

    • “Kiusavad” on pisut palju öeldud 😛 Pigem “tulevad ise tule alla ja siis hädaldavad” 😛


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad