Uus Bourne

Käisime laupäeval trennikaaslastega kinos viimast Bourne’i vaatamas, mis mingil üllataval põhjusel on IMDB-s selle hindeks ikkagi 7,5, kuigi see oli täiesti geneeriline. Midagi erilist aset ei leidnudki peale jooksmise, kargamise ja tulistamise. Selles mõttes, et see oli talutav meelelahutus, aga täpselt selline, mida sa vaatad, kui tahad sõpradega koos paar tundi surnuks lüüa, mitte siis, kui sa mingit päris elamust otsid.

Vaatasin selle peale kohe uuesti Bourne’i identiteedi ära ja no vahe on mäekõrgune. Ja mitte ainult selle pärast, et selles filmis Matt Damon ronib ka! Lihtsalt esimene osa oligi päriselt huvitav.

Üldse on mul mingi filmimaania peal praegu, prantslaste versiooni “Kaunitarist ja koletisest” tahtsin vaadata ainult selle pärast, et Vincent Cassell (kes Bourne’is pahalane oli) mängib seal ka.

P.S. Preacheri finaalosa oli mega. Nii äge, et täiesti uskumatu. Ma arvan, et “Tulip wants French fries” on kogu hooaja parim tsitaat. Kui ma sel aastal ainult ühte sarja võiksin soovitada, oleks see just see, kuigi Stranger Thingsi pole ma veel vaadanud ja selle kohta öeldakse ka häid asju. Wayward Pinesi finaal oli meh. Stranger Things ootab.

P.P.S. Kui mingi blogija (Merje?) kirjutas kunagi, et on vist vana, sest ostab lauakatteid, siis mina ostsin omale just madratsikatte. Nagu selline kott, mis käib ümber madratsi, et see mustaks ei saaks, sest äkki lina liigub ära või midagi muud sellist totrat. Ilmselgelt oleks aeg kohe kudumine ka ära õppida.

P.P.P.P.P.S. Kätelseisu harjutamine päris nii roosiliselt ei lähe. Aga no natuke läheb. Siin täpsemalt (seekord piltideta, väsimust ei pildista).

8 kommentaari

 1. Üks seriaalisoovitus: http://www.imdb.com/title/tt1492179/?ref_=nv_sr_2 Strike Back. Praeguseks lõppenud, aga peaks Sulle meeldima (kui Su seniseid kommentaare erinevate seriaalide kohta arvestada).

 2. Stranger Things on suurepärane. Ma ei ole küll viimaseid osi vaadanud, sest ma ei taha, et sari läbi saaks 😀

 3. Kas, siis muretsed omale kilest linad ka, kui vanadus on jube nii lähedal. Ega madrats töötab ainult 5 aastat. 🙂

  • Juba kasutan, parem karta kui kahetseda.

 4. Stranger things oli tõesti tõsiselt hea, me vaatasime kahe päevaga ära 😀 Ülimõnus õhustik ja tegelased ja.. eriti lapsed, kes ei olnudki tüütud ja saamatud või lihtsalt kuidagi imelikult kirjutatud nagu enamustes ameerika sarjades, vaid erinevad isiksused. Laahee.

 5. Natuke off- topic ja võib-olla oled näinud, aga kui Sulle Vincent Cassel meeldib, siis ehk tasub vaadata ära “Doberman”- sellest filmist sai alguse minu nõrkus Casseli vastu:)
  http://www.imdb.com/title/tt0118996/

 6. Kätelseisu koha pealt, siis ma arvasin, et ma olen paremas vormis natukenegi, aga need seina najal plangud on suht surm… Päris kätel seismine on veel kauges tulevikus.

  • Kusjuures tglt pole asi üldse nii hull, see plank on pigem selleks, kui su eesmärk on ühel hetkel staatiliselt kätelseisu tõusta. Minul on. Kuo sinul ei ole, võid lihtsalt hästi palju kätel seista (jalad vastu seina toetatud), et lihased harjuksid su raskust kandma.

   P.S. Trennijutt pole siin iial offtopic.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 • Kategooriad