sport

Tõeline elu, nagu filmis

popeye

Käisime nädalavahetusel maailma kõige ägedamal üritusel. Mikael ja co korraldasid Loksa lähedal Hara sadamas nimelt suve lahedaimat boulderdamisfestivali. Selleks oli ära tehtud metsik töö, kokku oli üle 30 raja, kusjuures see hõlmas ka vee kohal olevaid radu, mis olid mõeldud köieta ronimiseks (nö deep water solo, kui kukud, siis kukud vette), mis tähendab, et selleks, et kõigi ohutus tagada, oli sukeldumas käidud, et oleks päris selge, et pole ohtu end kuskile vastu vigaseks kukkuda. Kõik need rajad olid valmis tehtud, testitud, kõik läbi mõeldud, organiseeritud slackline, telgisaun, ikka KÕIK, mida üks eestlane ühelt selliselt ürituselt vähegi oodata oskaks. Ainus asi, mida kahetsen, ongi see, et mul deep water solo proovimata jäi. Aga muidu oli kõik lausa imeline, isegi ilusat ilma anti selleks üheks päevaks. Hea seltskond, tore rahmimine, kohe üldse ei seganud lõpuks see, et eile õhtuks olime kõik omadega täiesti läbi ja täna kõik kohad natuke valutavad.

mina

lähemalt2

Ütleme nii, et köiega oli igal pool väga tore olla, ilma köieta oli mõnes kohas ikka tiba selline tunne, nagu siit pildilt näha. Peaks ilmselgelt rohkem kõrgetes kohtades ukerdama, et ära harjuks:

iu

Sohki teha pole mul üldse mõtet, nii kui stackida üritan, püüab keegi selle KOHE ka pildile:

stacking

Ja päris kivi peale sai ka, see oli natuke harjumuspärasem keskkond:

üks

Ahjaa, õhtul oli loosimine ka, sain fortuuna pimedat kätt etendada:

fortuuna

Ja ma ei oleks mina, kui ma ei paneks siia pilti peo kõige ägedamast liikmest (tegelikult oli teine vähemalt sama vahva koer veel, aga esimese hooga tema pilti ei leidnud):

tudub

Nii et mõtlesin, et teen täna päris puhkepäeva, aga sattusin reedel juhuslikult Lõunakas mingisse poodi, mis oli täis sellist manti, mille kohta sa ei teagi, et JUST SEE su elust puudu on, kuni sa seda näed. Ostsin endale joogaplokid (mis on nagu pisikesed tellised, aga mingist vahtkummist asjad. Nende abil saab teha asju, mille jaoks käed tunduvad veel liiga lühikesed olevat (sedamööda, kuidas kerelihaseid tuleb piisavalt juurde, et end rohkem kokku pakkida, saab neid näiteks raamatute vastu ümber vahetada vms). Eelis seisneb selles, et nii saad sa raske harjutuse siiski ära teha, mitte ei pea päris tegemata jätma, ja saad kiiremini nii tugevaks, et neid väiksematega asendada (hetkel annab see juurde pea 8 cm) ja lõpuks neist üldse loobuda. Nii et ei suutnud vastu pidada ja tegin täna väikese ringi, et neid testida. Päris asjalik oli, sai kohe hulga rohkem tehtud küll.

Pärast seda tundus soe dušš lausa orgastiline – ja sugugi mitte ainult selle uue dušiotsiku pärast. Kokku sai eile ja täna ikka parajalt külmetada ka, nii et ikka väga mõnus oli lõpuks sooja vette ja seejärel oma pehmesse voodisse saada.

6 kommentaari “Tõeline elu, nagu filmis

  1. Tõsiselt tore üritus tundub olema! Rõõm näha, kuidas ala edeneb. Loodame, et eestvedajatel jätkub jõudu ja viitsimist.

    1. Lõunakas on pood nimega Tiger, olid kolm eurot tükk. Kui mina käisin, oli ainult kaks tükki näha, aga need olid erinevat värvi ja minu küsimise peale otsiti kuskilt veel üks roheline välja, nii et vast ikka on neid veel.

      1. Tundub ilge defka kaup olema. Aga eks ma vihistan sinna kohale siis millalgi ja nõuan juba joogarihma ka üksiti.

        1. Defka ei ole ta sugugi, saab ka netist tellida, ma lihtsalt varem ei raatsinud, sest pole Eesti lehtedel kuskil odavamalt kui 10-15 eurot näinud. Kolm on sama hind, millega välismaistel netisaitidel müüakse, nii et tundus igati aus. Kui ma õigesti mäletan, siis neil isegi oli joogarihm ka, ma lihtsalt kasutan ise kummilinti, nii et seda ei osanud ihaleda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.