Rentsi suhtenõuandla – keegi ei ole enam üksi

Minu kallid sõbrad, kes alati minu heaolu ja paarisuhete seisu pärast muretsevad (peamiselt lausetega nagu “ega seda ei tea ju, kui veel kaua üksi on, hakkab end seltskonnas kellegi vastu hõõruma”), jagavad alati minuga uusi avastusi. Seekord on nad end aga ületanud ja avastasid midagi tõesti revolutsioonilist.

Nimelt on olemas selline vedelik (ainult 14 eurot!), mille kasutamine paneb teid armastust ja kirge ligi tõmbama. Seejuures on tegu igati multifunktsionaalse kraamiga, ise valid, kas pesed sellega ennast või põrandat, mõjub igat pidi. Muuhulgas arvestatakse inimese maitsega – saad valida, kas tahad ükskõik millist armastust või just seda kõige sobivamat. Huvitaval kombel maksab vedelik, mis tõmbab ligi tõelist armastust, 14 eurot, aga õli, mis üldises plaanis vastassugupoolt meelitab, 15. Näitab kohe ära, mida tänapäeva ühiskond väärtustab, eks.

P.S. Kui teil pole raha, et turvafirmat palgata, aga muretsete varaste pärast, siis ka selle vastu saab abi. Ainult 12 eurot ja kõik korras!

P.P.S. Kui peaks juhtuma, et ma teile enam ei kirjuta, siis ärge muretsege, ju ma lihtsalt leidsin tõelise armastuse, mis mul siis teist enam. Huvitav, kas seda kellelegi joogivette ka tohib panna …

Advertisements

17 kommentaari

 1. Feminist nagu ma loomult olen,
  tunnen huvi ikka kardinapuu pärast,
  mida sa kaks kuud tuimalt panid,
  siis Sirksile üle andsid ja,
  edasine puu saatus on teadmata.

  • Minust oleks ebahumaanne üksi seda puud panna, ikka jagan sõbrannaga ka. Aga kardin on üleval, kõik on kena. Tänan muretsemast.

 2. no ei ole vôimalik… see asi siis, mis lingil vajutades avaneb…

 3. See nägu murrab kõige paadunuma varga usu, et tal sealt midagi varastada on, nii lihtsa tööpõhimõttega.

 4. Kui on mingi nähtus, mis minu arust on väärt mõnitamist ja mutta tampimist seni, kuni see maamuna pealt lihtsalt kaob, siis on see “naisteajakirjandus”.
  Sest see ühiskondlik nähtus lihtsalt toodab ja tootestab lollust.
  http://www.saladused.ee/tervendajast-ema-ja-selgeltngijast-ttar–kige-rohkem-muretsetakse-armastuse-ja-raha-prast

  Kahjuks pole näha, et rumalus ja ebausk maamuna pealt kaoks. Tuleb lihtsalt loota, et piirid alfade-beetade-gammade vahel muutuvad kunagi nii tugevaks, et me lihtsalt ei puutu sellega enam kokku.

  • See saladused.ee artikkel on siis Rentsi viidatud neti-müükla tegijatest.

  • Seni kuni te koos Rentsiga varmalt linke jagate, nii et tegijad klikke korjavad, pole seda piiride lahknevust õnneks niipeagi karta ega loota. (Ma seda Rentsi linki vajutada ei viitsinud, sinu pandule korra vajutasin) Nii et ikka üheskoos edasi, õudse lõpuni välja 😛

   • Lootust siiski on. Net-reklaamiäri kohta öeldakse, et see EI ole kasumlik ja kaua ei kesta. Tõsi, pole selge, mis siis edasi saab ja mismoodi hakkab elama päris ajakirjandus.

    Võimalik on ka, et kasumis pole vaid väikekeelne “kohalik” reklaam. Kõik läheb inglise-vene-hispaania-mandariini peale üle. Kõik.

   • Hah, siin ma küll mingit süüd ei tunne, küll iga siga pori alati üles leiab.

   • Ma loodan, et neil on normaalne affiliate policy ja rents saab siit rasvase protsendi.

  • Ojee, peaks “Head uut ilma” uuesti lugema.

 5. A raha külgetõmbamise vedelikku polegi? Millega ühtlasi kingi viksida saaks?

  • Oi, lausa kaks varianti: Raha külgetõmbav õli ja Kiirtee rahani. Ma arvan, tellin mõlemad, siis esimene ports pappi tuleb kohe ja teine veidi hiljem.

 6. Mõtlen selle pildi üle.
  Jube hästi valitud – phmt on naisosaline väga ebamugavas asendis, hoiab end oma lihastega selles positsioonis, sest mehe ülemine käsi paistab rohkem ilu jaoks olevat (vbla käsivars toetab, aga peopesa on küll naisest eemal) ja alumisega ta lihtsalt ei saa enamikku naise raskusest kanda võtta. Eriti kuna see on lihtsalt NII all. Ainus reaalne võimalus on, et naisosaline ripub meesosalise kaela küljes.
  Mis kõlab nagu KÕIGILE vastik.

 7. Tehke lihtsalt oma infoväli korda, siis pole vaja õlidega mökerdada.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

 • Kategooriad