anna kannatust

Mina küll aru ei saa, mida need naised tahavad

Vähemalt see üks mu elus, kellega ma igapäevaselt arvestama pean. Tavaliselt on kõik väga lihtne. Ta tuleb ja teeb ÕIGES KOHAS sellist nägu, et kohe on selge, et Timmy on kuskil auku kukkunud. Aga jooksuka ajal on ta hulga emotsionaalsem, käib niisama kallistusi küsimas ja on üldse imelik. Nii et eile õhtul käisin temaga igaks juhuks kaks korda väljas, sest ei saanud mina aru, mis ta tahtis. Lõpuks tuli välja, et vaene koer tahtis juua lihtsalt, mitte minuga keset ööd ümber maja jalutada. Kurat, mine siis kööki ja kiunu oma kausi ääres, nagu tavaliselt, mitte ära ulu umbmääraselt mööda korterit ringi.

Muidu oli meil teisipäeval demotreening. Suht ulmeline, kui kiiresti ronimise populaarsus Eestis kasvab. Kui suudaksime laste trennid ka korralikult käima lükata, oleksime ehk ka ühel hetkel sama edukad kui lätlased.

Üks sõbranna käib pinda, et ma Flirticut ka prooviksin ja võrdleva analüüsi kirjutaksin, aga ma vist ei viitsi. Ma olen selle kohta nii palju rõvedusi kuulnud. Näiteks üks mu sõbranna sai seal ühelt tüübilt kusel käimise eest bloki. Ilma naljata. Oli nagu tore vestlus kahe inimese vahel, tema läks vetsu – ja kui ta tagasi jõudis, oli tüüp talle kirjutanud, et “ah, ei kõlba vastata mulle v?” ja ta ära blokkinud. Ma ei julgenud küsida ka, kui suur tal see põis oli siis ja kaua ta vetsus veetis. Teine sõbranna kurdab, kuidas ta saab sealt abielumeestelt sõimu, sest ei ole huvitatud nendega salasuhetes olemisest, ja kuidas temast kümme aastat nooremad lõpetamata keskharidusega mehed kirjutavad talle kirju teemal “aga mis sul viga on, et sa mind ei taha?” (aga ilmselt vigases eesti keeles). Tinderis ma vähemalt ise valisin, kes mulle kirjutada saavad, ja kuigi seal on paar inimest, kellega on üsna huvitav juttu ajada, ei ole mu huvi kellegagi kokku saada just laes. St inimene ütleb, et võiks ja minu esimene mõte on, et kas tõesti pean ma uute inimestega tutvumise nimel trenni ära jätma??? Üks õnneks pakkus ise kohe rattaga sõitmise välja. Aga natuke liiga palju röövib aega see, trenni tagasi minnes kustutan ikka ära jälle. Ilmselgelt ei ole ma piisavalt meeleheitel. 😀 See on see jama, kui sul on korterikaaslased ja palju sõpru – kui ma tahan kellegagi bitchida, võin ma lihtsalt naabriga tüli üles tõmmata. Muude asjadega sama lugu, kõike saab outsource’ida, ei pea kedagi selleks püsivalt oma korteris hoidma, et oleks, kellega vahepeal telekat vaadata. Huvitav, kas “mulle meeldib omaette elada ja liiga tiheda kontakti puhul ajavad pea kõik inimesed mind kiiresti närvi” läheb ka nende kurikuulsate liiga kõrgete standardite alla?

3 kommentaari “Mina küll aru ei saa, mida need naised tahavad

  1. Feministide teenindamiseks võiks olla meestevarjupaik lähevad võtavad kodustavad ära või kasutad ära on koht kuhu panna kui närvidele hakkab käima. Taaskasutus. 🙂

  2. Laste trennidest… Kas selline asi http://www.irtimaasta.fi/ ei motiveeriks/aktiveeriks? Või on neil kahel ühine nimetaja ronimine? Lihtsalt jäi kord jalutades selline värgendus, mis läbis kaubanduskeskuse kolme korrust. Hull asi see siis Lõunakeskusse ehitada!?

    1. Lihtsalt Lõunakeskusesse ehitati see selle pärast, et peasponsor arvas, et “olen välismaal näinud, võiks meil ka olla”. Seal ei olnud mingit sügavamat mõtet taga, keegi ei mõelnud asja läbi jne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.