Vist on tõesti muhkkatk

Umbes pooled inimesed minu ümber on parajasti haiged, sealhulgas kaks tükki, kellega ma igapäevaselt kokku puutuma pean. Kõik teised kirjutavad sama (minu seisundi kohta ütleb nii mõndagi see, et ma naersin selle “D ila ila” üle omaette tükk aega). Aga sellest hoolimata olin ma miskipärast üllatunud, kui mul eile hommikul kurk valutama hakkas ja eile öösel järsku hingamisega probleeme tekkis, sest kuskilt jõudis kohale metsik tatilaine – mille tulemusel ma ei saanud alguses magada ja lõpuks leidsin mingi täiesti X-asendi, kus läbi ühe ninasõõrme hingata sai, aga millest kogu ülejäänud keha hiljem valus oli.

Need kaks sõpra olid mõlemad paar päeva täiesti pikali maas, aga mina mõtlesin naiivselt (ja ütlesin seda ka töökaaslastele, lubades muuhulgas homme kodust töötada, sest ma tahtsin tegelikult täiega kolmapäeval tööl tagasi olla), et mul on ainult nohu-köha, küllap mu immuunsüsteem säästis mind hullemast. HAAH. Hullem jõudis lihtsalt kohale kella kuue paiku ja algas täiesti ootamatult külmavärinate ja pearinglusega. Ning lõppes sellega, et ma istusin üle poole tunni töölaua taga, sest läpaka ekraani ja muude vidinate küljest lahti ühendamine tundus liigse pingutusena. Nüüd ootan, et korterikaaslane koju tuleks, sest ise koeraga väljaminek ei tundu üldse hea mõte olevat.

Keskendumisvõime on null, seda postitust olen pausidega teinud ca kella kuuest saadik (vahepeale mahtus isegi väike uinak ja padjale ilastamine), sõin kanasuppi (sest seda tehakse, kui haige ollakse) ja minu suurim mure elus on hetkel see, et täiega tahaks jäätist, aga mul on külmavärinad. Äkki peaks selle pliidi peal soojaks laskma? Teoreetiliselt on ka muid muresid, näiteks mõni kohustus, mida ma kaks nädalat ignonud olen, aga need ei tundu nagu hetkel nii akuutsed.

P.S. Sõbranna, kellega ma koos tantsutrennis käin, rääkis, et täna oli kohal neli inimest. Mitte ei tahaks uskuda, et teised kõik lihtsalt juba eemale peletatud on (kuigi mõni võib olla lahkunud küll, sest varasema treeningkogemuseta inimesele see kursus tegelikult ei sobi), ju nad on siis ka haiged. Sõbrants ise oleks pea ära minestanud, sest üks harjutus oli nii koormav, et lihtsalt hakkas pilt taskusse libisema. Õpetaja rääkis selle peale, et kui neil nii juhtus (ma järeldan sellest, et see on siis järelikult balletitunnis tavapärane asi), pandi nad külma vette istuma. Ma arvasin, et mina võtan trenni üsna tõsiselt, aga need inimesed on ikka täiesti hardcore.

Advertisements

1 kommentaar

  1. Muhkkatk ei ole hea valik, korjus jääb näotu. MUHKkatk ju, muhkusid täis ja puha.
    Nüüd on siis valimise koht: muhkkatk ja seega peletislik välimus või näiteks tiisikus ja meeleliselt õhetavad lohkuvajunud paled ning õrn läige sügavais silmis.

    Tegelikult see varesele-valu-värk. Tartus on palju hakke, loitsu võib ümber disainida hakile-valu-värgiks.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s