Kui armas pühadesoov

tolk

Tõmbasin eile Tolgi kommentaari lugedes suurest naerust kohvi kurku. Tahaks talle puuviljakorvi saata, kas Eestis saab teha selliseid asju? Jah, kui keskmine konservatiiv ka pagulasi või geisid puudutavate uudiste puhul suudaks meeles pidada, et elu ei ole ainult must ja valge, oleks maailm hoopis teine paik. Lausa üllatav, et see ainult siis meelde tuleb, kui mõni naine kuskil lõuksi saab.

(See, et järgmise kommentaari autor just Mart Viimane Värdjas Laisk on, oli lihtsalt selline saatuse iroonia, et ma ei raatsinud seda välja lõigata. Kui sa vaatad ta profiilipilti ja selle kõrval ritta pandud kauneid humanitaaridele omaseid väljendeid (“arhetüüpne stseen”, “parameetrite muutmine”, “osaliste erudeeritus”) ja ei naera, pole elu kurbmäng ilmselgelt sinu jaoks.)

Rahulikku pühadeaega! Tõmban ka nüüd paariks päevaks tagasi, saavad kõik rahus oma haavu lakkuda ja uute inimeste peale vihastada.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Mind hakkas huvitama, miks Mart Laisk viimane värdjas on. Ei tunne teda rohkem, kui Kõusaare filmi ymber toimunu ja siin – seal ilmunud persoonilugude põhjal, välimuse jargi väga ebasympaatne, aga mida hullu ta veel/tegelikult korda saadab või saatnud on ? Aitäh ette 🙂

    • No pärast seda filmi hakkas ta põrutama alaealist tüdrukut, kes oli tollal 15 või 16, tegi talle suht kohe lapse ning abiellus temaga (vanema lapsega siis, mitte uuega), öeldes, et no NÜÜD on ta selle õige abieluni jõudnud. Lisaks sellele asus ta siis tööle “vaimse tervendajana“, sest just sellise minevikuga inimene peaks ometi teistele õpetama, kuidas elada. Ta võtab Facebookis üsna tihti sõna ka sarnastel teemadel – muuhulgas leides, et ongi normaalne ju, et meestele ka 50aastaselt 15aastased meeldivad, see pole ometi pedofiilia, lihtsalt puhas bioloogia. Jne jne muud eluterved mõtted.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad