Kui armas pühadesoov

tolk

Tõmbasin eile Tolgi kommentaari lugedes suurest naerust kohvi kurku. Tahaks talle puuviljakorvi saata, kas Eestis saab teha selliseid asju? Jah, kui keskmine konservatiiv ka pagulasi või geisid puudutavate uudiste puhul suudaks meeles pidada, et elu ei ole ainult must ja valge, oleks maailm hoopis teine paik. Lausa üllatav, et see ainult siis meelde tuleb, kui mõni naine kuskil lõuksi saab.

(See, et järgmise kommentaari autor just Mart Viimane Värdjas Laisk on, oli lihtsalt selline saatuse iroonia, et ma ei raatsinud seda välja lõigata. Kui sa vaatad ta profiilipilti ja selle kõrval ritta pandud kauneid humanitaaridele omaseid väljendeid (“arhetüüpne stseen”, “parameetrite muutmine”, “osaliste erudeeritus”) ja ei naera, pole elu kurbmäng ilmselgelt sinu jaoks.)

Rahulikku pühadeaega! Tõmban ka nüüd paariks päevaks tagasi, saavad kõik rahus oma haavu lakkuda ja uute inimeste peale vihastada.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Mind hakkas huvitama, miks Mart Laisk viimane värdjas on. Ei tunne teda rohkem, kui Kõusaare filmi ymber toimunu ja siin – seal ilmunud persoonilugude põhjal, välimuse jargi väga ebasympaatne, aga mida hullu ta veel/tegelikult korda saadab või saatnud on ? Aitäh ette 🙂

    • No pärast seda filmi hakkas ta põrutama alaealist tüdrukut, kes oli tollal 15 või 16, tegi talle suht kohe lapse ning abiellus temaga (vanema lapsega siis, mitte uuega), öeldes, et no NÜÜD on ta selle õige abieluni jõudnud. Lisaks sellele asus ta siis tööle “vaimse tervendajana“, sest just sellise minevikuga inimene peaks ometi teistele õpetama, kuidas elada. Ta võtab Facebookis üsna tihti sõna ka sarnastel teemadel – muuhulgas leides, et ongi normaalne ju, et meestele ka 50aastaselt 15aastased meeldivad, see pole ometi pedofiilia, lihtsalt puhas bioloogia. Jne jne muud eluterved mõtted.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid