Pool teooriat on läbi

Ja seoses sellega tahaks öelda, et jeesus, Maria ja Joosep, tulge appi. Minu kogemuse selle kursusega võtab seni kokku ülalolev pilt (kui sellele vajutada, läheb suuremaks ka). Alles meil oli see, et “teeme nüüd kõik koos õpetaja abiga programmi, mis arvutab välja, palju aiaehitamiseks materjali kulub” (mis on umbes kaks sammu edasi ülesandest “tehke nii, et programm “tere” kirjutaks”), ja nüüd on järsku see, et “tehke ise funktsionaalne programm, mille abil saab esitada kuluaruandeid, kusjuures töötaja pääseb ligi enda omadele, ülemus oma otseste alluvate omadele ja raamatupidaja kõigile, kuluaruannetele peab saama lisada jpg- ja pdf-faile ning lisaks on veel sellised piirangud, et …” Et … Teab keegi, kas parajasti kuskil Lõuna-Ameerikasse odavaid üheotsapileteid ka müüakse? Niisama küsin.

Lisaks olen ma parajasti Tallinnas täiesti üksi ja hüljatud, sest mu korterikaaslased on ära. Jah, inimesed on valmis kasvõi Tallinnast lahkuma, et mitte minuga koos elada. Nii et peaksin kasutama seda aega, et usinalt õppida (käisin kaks päeva järjest järeleaitamistunnis, natuke oli isegi kasu) ja tööd teha, sest homme on ühe tööasjaga juba esimene vahetähtaeg. Ving võimendub. Kuigi nagu ikka, seal, kus mõni näeb ainult probleeme, näeb mõni teine lahendusi. Ehk siis minu kalli sõbra lähenemine:

pilt

Nii me elame. Ärge muretsege, kallid sõbrad, teie korter on suurepärastes kätes! Ja küll need töö- ja kooliasjad ka kõik tehtud saavad!

Advertisements

7 kommentaari

 1. Tinderis filtrit “OSKAB JAAVAT” ei saa teha?

  • Ma just arutasin siin kellegagi, et kui rahvatarkuse kohaselt peaks õpiku padja alla panemine aitama, kas siis Javat oskava programmeerijaga seksimisest ka kasu on?

   • Või seksimisest nii, et javat oskav programmeerija on padja all ?

   • FYI, kanooniline java-nali:

   • Mulle pole siiani külge hakanud :/

   • Mingi teooria järgi raamatute söömine pidi aitama.
    Khm khm hint hint.

 2. Ma kirjutan sulle FBs sõnumi ja panen ühe asja ette.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.