Inimesed ikka suudavad mind üllatada

aa0

Ma niigi ei salli kedagi ja ikka pean vahel avastama, et mõni on veel suurem lontrus, kui ma arvasin. Näiteks saite te kõik ilmselt niigi aru, et ma arvan, et 36-aastane Martin Plaser, kes kaitseb innukalt traditsioonilisi väärtusi ning kirjutas alles nädalakese eest, et vastikud naised võiks vähem aborti teha ja (veel läinud sügisel!) et üksikemade lapsed on hädapätakad, on moraalne värdjas. Noh, selgus, et ta on VEEL HULLEM.

Nimelt rääkis ta alles eile Objektiivis perekonna toredusest ja meeste kohustustest perekonna ees – ja nüüd loeme Kroonikast, et ta läks oma naisest lahku, et uue 20-aastase kallimaga kokku kolida (tehes oma lastest, kellest nooremad on viiene ja kolmene, seega vist hädapätakad). Vaata, Martin, küsisid aborditeemas üleolevalt, et miks küll mõned naised arvavad, et mehed peaksid aborditeemas suu kinni hoidma, kui need on ju mehe lapsed ka. Selle pärast, et sinusuguseid ei saa usaldada. Sa võid 17 aastat kellegagi koos elada, talle neli last teha ja siis ikka jumala rahuga minema kõndida. Kusjuures me ei loe Kroonikast, et sa kasvõi ühe neist lastest endaga kaasa võtaksid, ometi mitte, need neli jäävad kõik naise kaela. Nii et selge see, et see inimene, kes neid igatahes kandma, välja pressima, kasvatama ja kasima peab, saab nende planeerimises natuke rohkem sõnaõigust, kui see inimene, kes soovi korral kahest viimasest tegevusest osa võib võtta. Sest sina võid siin rääkida eetikast ja “mehe vastutusest” (hahaha, bitch please), aga mina pean olema see, kes hindab kainelt tõenäosust, et paari aasta pärast oled sa 20-aastasega tuld tõmmanud. Nii et shut your whore mouth.

Nagu üks mu hea sõber üht pea sama lolli inimest kunagi kommenteeris – seksikate inimestega on soost olenemata see probleem, et neid ei saadeta perse, kui nad lolli juttu ajavad, nii et tihti nad ei teagi, kui lollid nad on. Kui Allah annab, hakkab see tainapea ka veel Kunnust tegema, saame mitu päeva ajalehest lugeda, kuidas naine ise rusika peenise ette astus.

TÄIENDUS: Nüüdseks on muidugi avaldatud ka tema vastulause teemal “halvad inimesed mõistavad detaile teadmata hukka” ja “armastus lihtsalt tuli” (täielik vedamine, et sattus 16 aastat noorem, mitte vanem, ega armastus ei küsi). Kulla mees, mitte keegi ei mõistaks sind hukka, kui sa põhiliselt kuulsust ei koguks teiste inimeste lahmiva hukkamõistuga. Selles on siin see kühvel. Ja kui sa end korraliku kristlasena esitad, on oma naise noorema mudeli vastu väljavahetamine samasugune patt nagu abort, nii et tõmba veits tagasi selle retoorikaga ja pideva vastutusest laulmisega.

P.S. See mainitud lapsuke, kellega Martin nüüd armuõnne naudib, kirjutas muide paari aasta eest gümnaasiumis kodutöö teemal “Vanema vajalikkus laste elus”. Huvitav, mis ta teada sai ja mis järeldused ta sellest tegi?

P.P.S. Kui me siin juba avaliku elu tegelaste asjades sorime – tea, mis see alimendimakse ka nelja lapse pealt tuleb? Annab äriplaani teha?

Advertisements

10 kommentaari

 1. Mina ei saa päris nii öelda, et ma kedagi ei salli, sest Sina meelid mulle väga
  naine, 57

  • Aww, nii armas, sina meeldid mulle ka.

 2. Ei jõudnud ÕL-i loo pealkirja lõpunigi lugeda
  kui mõte juba jooksis kuidagi iseenesest Rentsile?
  Ei, mitte et Rents oleks see uus M.P. väljavalitu,
  seda ma, esialgu, eriti tõenäöseks ei pidanud,
  ma lihtsalt kujutasin juba ette kuidas Plaserit
  Rentsi teksiga kuumutatud õlis keedetakse…

  Alles veidi hiljem jäin mõtlema mustri peale:
  M.P. oli nagu M.K. mõlemad suured tugevad isased,
  kellest ei jäänud ei saba ega sõrgu järele…Rents?

 3. ma ei taha teada kuidas Kroonika sellest infost üldse teadlikuks sai

 4. 4 lapse pealt määratakse kohtu poolt alimendimaksena minimaalselt 780 eurot. Reaalsuses see summa tavaliselt nii suur ei tule, sest lõplik summa oleneb ka sellest, kui palju raha vanemale elamiseks alles jääb. Edu äriplaani koostamisel! 🙂

  • Hmm, see on nagu kutsikatega, vaata, et mida suurem pesakond, seda kasumlikum, sest vähem aega ja raha kulub seemendamis- ja tiinusprotsessi, ptüi, kurameerimise ja õndsa rasedusaja nautimise peale. Ei pea nii pikalt seda tainapead kannatama ka. Nii et peab mõtlema, kuidas nelikud kätte saada.

 5. Selliste tüüpide päralt on tulevik.

 6. Väga hästi kirjutatud! Just lugesin leheartiklit ja ärritusin hullult. See postitus rahustas mind väga ja vääriks ka lehe veergude vahele jõudmist. Eriti tahaks teada, mida need kaks südametunnistuseta jobu ka vastaks.
  Ainus lohutus on see, et teise õnnetuse arvel õnnelikuks ei saada. küll igal oinal oma mihklipäev tuleb

 7. Plaser ahju!
  Samas midagi üllatavat sellises käitumises tegelikult ei olnud, selline “arvamusliiderdamine”, millega alles keskeas algust tehakse, ongi ju uue pesakonna loomise kutselaul. Varem M.P. ei olnud ju laululind? Või?

  • Äkki tõesti, nii ma seda ei mõelnudki. See muidugi selgitaks ka asja:)


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Kategooriad