12 kommentaari “Arvake ära, mis on ventikas?

 1. Printsess võiks veidi mingit majandusalast õpikut sirvida, jätaks teinekord nii rumala postituse äkki kirjutamata. Äkki.

 2. Mu postituse all juba mainiti, et see ettevõte lausa müüdi likvideerijale, ma ei tea, kas see nii on, aga vbl on ka.

  Ja tänan muret tundmast, aga päevi pole 😀 Majandusalased terminid ehk nii head pole, aga mu jutu mõte oli selles, et kobiseda ei tohiks see inimene, kes on ise palju suurema jama kokku keeranud.

  1. Ma saaksin sellest sinu mainitud jutu mõttest aru vbla siis, kui Seljakotiga Eestlane oleks kirjutanud postituse, et tegi oma koolitusfirma, kus hakkab äriühinguid õpetama, kuidas kasumit teenida. Aga täiesti mõistmatuks jääb, miks inimene, kellel on äriettevõte korra elus pankrotti läinud, ei võiks kirjutada ja ka kritiseerida teemal meelelahutus Eestis.

 3. Printsess on rumal. Ei tea, kas läks pankrotti, ei tea kas likvideeriti, ei tea, kas maksti, ei tea midagi, aga võtab sõna. Tasuks lugeda kui paljud ettevõtted on likvideerimist kasutanud, muide, kui see on kelmus, siis miks jookseb teenuse reklaam meie telekanalitel? Heal juhul saab blogijat nimetada skeemitajaks, mitte kelmiks või vargaks. Õpetuseks Printsessile: likvideerijale müües ei saada raha, vaid makstakse ise raha;)
  Toitlustusäri on keeruline, skeemitavad kõik, palju on musta raha. See on äri, mitte must-valge või meelelahutusmaailm. Samuti on see keerukam kui blogimaailm. Blogimaailm ei ole elu nagu Printsess kipub arvama.

  1. Oh tänan!
   Blogimaailmas vohab selline arulagedus, et kui millegi aruka otsa sattuda, tikub lausa pisar liigutusest silma

 4. Ma pakuks, et ventikas on kas
  1. Starbucksi suur, venti kohv?
  2. Mingi seade mis õhku liigutab?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.