faith

Kuidas kandideerida EKRE ridades, Hannes Võrno näitel

Mõtlesite, et vastus on, et ela vaga elu ja hoidu patust? Oh ei, otse loomulikult, mis kristlikul erakonnal sellest, kui sul kuulus nägu on ja sa viitsid pagulasi sõimata.

Retsept on väga lihtne. Ela 20 aastat patus, st hoora Jumala ees oma liitu kinnitamata naisterahvaga, sigita talle abieluväliselt 2 last, kirjuta raamat sellest, kuidas sa missioonil end peaaegu täis oleksid lasknud, kuigi ise väravastki välja ei saanud – ja kõige selle kõrvalt kiru internetis innukalt pagulasi. Rohkem polegi vaja.

Variserid, variserid igal pool.

(Pilti laenasin sõbralikult Delfist.)

8 kommentaari “Kuidas kandideerida EKRE ridades, Hannes Võrno näitel

  1. Nope, mina ka kuulsin teiste käest. 😀 Võrno pole nii seksikas, et ma tema lugudesse eriti aega viitsiksin investeerida. Pigem meeldiks ta mulle hulga rohkem, kui see armas naeratus kogu aeg näol püsiks ja suukene kinni.

   1. Ma ostsin selle ja lugesin läbi, kuigi pingutustega. Ei saa aru, kuda mõni mees nii hädine olla saab, aga noh, igasugu kunstnikuhingedest ma ei saagi aru.

 1. Oeh, mul passib see raamat riiulis, mehele tema ema kinkis, olevat kole äge raamat. Millegipärast pole meist kumbki seda kätte võtta suutnud, ükskord isegi rääkisime üksteisele oma Võrnoga seotud eelarvamustest, olid teised üsna ühesugused (kink suutis meid üksteisele salajasi mõtteid avaldama panna – pluss seegi).

 2. Ainult Shaolini mungad ja (tõelised) kommunistid ei ole variserid. Kapitalismis ja looduses me kõik kogu aeg petame üksteist, et energiat saada. (Variser tähenduses silmakirjalik, teeskleja.)

  Loomad teesklevad, värvivad, maskeerivad end, et kaitsta või rünnata.

  Naised teesklevad, et nad armastavad mehi kuigi tegelikult tahavad hoopis rasedaks jääda ja lapsi toita.

  Mehed teesklevad, et armastavad naisi kuigi tegelikult tahavad seksi.

  Võrno teeskleb, et kuulub kuhugi gruppi kuigi tegelikult ihkab hoopis väikekodanlikku turvalisust. Ta tahab gruppi kuuluda mitte vaadete pärast vaid oma hirmude maandamiseks, et saaks igavesti süüa soojas, magada soojas, seksida soojas.

  Kas võrnondus pole siis see, mida me kõik ihaldame – mis on meie, Eestlaste, ideaal – rohkem palka, vähem tööd, palju sealiha! Hihii:))

 3. Kõigepealt tuleb ikka kuulsaks saada, ükskõik kuidas. Ma arvan, et Saagimil oleks ka hea võimalus, kui ta tahaks.
  Või strippar Marcol.
  Pagulaste kirumine on pelgalt kättevõtmise asi, sobivad vormelid ja riitused juba rahvasuus olemas ning.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.