Ma põlen

Tegin eile saatusliku vea ja veetsin oma koeraga aega. Jõe ääres. Palju. Maikaga. Nii et tulemus paistab esimesel pildil. Täna üleni punane ja sügelen. Käisin hommikul esimese asjana apteegis aaloekreemi järel. Muidu polekski nii hullu, aga täna oli mu viimane töövestlus kõrgemate bossidega (reedel saab nüüd otsustatud, mida ja kus tulevik toob), nii et ilmselgelt ei saa sinna sellise näoga minna. Seega helistasin terve hommiku paanikas ilusalonge läbi, et leida mõnda, kus lavameiki tehakse, et seda vähinahka kinni katta. Te ei kujuta ette, kui raske on lambist jumestajat leida, üldiselt on need ikka ettetellimisel jne, nii et olin megarahul, kui Kristiinest ikka ühe leidsin.

Ja täiega hea töö – on küll paks meigikiht, aga ei paista oluliselt paksem kui neil piffidel, kes igapäevaselt meigituna ringi käivad. Ma manitsesin, et ma pean tagasihoidlik välja nägema, nii et ta eelkõige kattis mu parmupäevituse kinni, aga värvikasutusega hoidis end kenasti tagasi. Ja need mõned tunnid, mis mul vaja oli, püsis küll peal, mis sellest, et ma vahepeal nina nuuskasin ja sõin ning muid sihukesi jumalavallatuid asju tegin.

Ahjaa, et te jumala eest ei arvaks, et ma spordisärgiga läksin töövestlusele, hiilisin sel kiirel hommikul veel enne juuste kammimist salaja korterikaaslase sassis tuppa kleidist (ehk küll mõne staarblogija meelest persest väljatõmmatud, aga ikkagi oma!) pilti tegema, sest seal oli parem valgus. Kui vahele jään, lüüakse ilmselt hambad välja. Aga sihuke ta mul oli (hakka või peeglit pesema, jumala eest):

Nii et nüüd siis ootame. Nagu öeldud, enam ei lähe kaua, nii et eks jagan varsti teiega ka. See on natuke nagu abielu. Mitte selles mõttes, et 50% läheb aia taha (seda ilmselt ka), vaid selles mõttes, et mõlemad osapooled peavad aktiivselt valima ja mõtlema, mis just neile parim variant oleks ja millega nad oleksid valmis leppima. Mul enda jaoks on umbkaudu paika pandud, mille alusel mina valikut teen, eks näis, mida nemad arvavad.

P.S. Vaatasin “Ameerika jumalate” esimese osa ära. Natuke oli kaasajastatud, aga siiani üldiselt täitsa raamatutruu – mis pole muidugi üllatav, sest Neil Gaiman tegi sarja loomisel aktiivselt kaasa. Raamat oli selline … aeglane, aga samas kaasahaarav ja samas üsna hullumeelne. Esimene osa oli selline heas mõttes sürreaalne, tabas seda olustikku üsna hästi. Samas tahaks loota, et tempot edaspidi siiski veidi tõstetakse (mis oleks tavapärasem, üldiselt on nö sissejuhatav osa rahulikum, et kõik järje peale saaksid, enne kui gaas põhja vajutatakse). Nii et vaatan vähemalt ühe osa veel, enne kui pikemalt kirjutama hakkan. Praegu ma nii põlvili maas ei ole, kui näiteks Westworldi vaadates, aga osaliselt on asi kindlasti ka selles, et teadsin, mida oodata.

P.P.S. Päeva teadusuudis tuleb minu lemmikteadlase blogist, kus seekord räägitakse väljaheidetest. Kas sina oled kirja pannud, mitu julka su lemmikloom tavaliselt korraga väljutab?

Advertisements

22 kommentaari

 1. oo, tahad kakakommentaari? mu lemmikloom on praegu tubasel taastusravil (ninnukesel tõmmati paar hammast välja), nii et julkadest on hea ülevaade ja ma olen NII MURES, et ta juba teist päeva ühtegi julka ei väljuta! kuigi sööb.

  • Oi, loomasitajutt!!!! Tahate minu oma hetkeseisust teada? Praegu on veel suht üks pehme püramiid, aga õnneks ei ole enam iga tunni tagant kuus tilka. Ükski mitteloomaomanik ei kujuta ette KUI ahastava kehakeelega on koer, kui ta omanik ei suuda tema viiendaks öiseks väljalaskmiseks piisavalt kiiresti ärgata ja need kuus tilka tuppa ukse juurde tulevad.

   • aga minu loomakesel tuli täna hunnik liivakasti, mul on nii hea meel!

 2. loomaomanikud saavad hästi aru 🙂 meie penil on öisel ajal beebimonitor, et õigel ajal välja jõuaks lubada. ja ma veel kujutasin endale ette, et SEDA aparaati meie majapidamises küll enam vaja ei lähe …

 3. The Handmaid’s Tale.

 4. Vau – ma olen nii jumeka piffi lemmikteadlane!

 5. Kui me juba teaduslainel oleme, siis:
  https://www.sciencedaily.com/releases/2017/05/170502142024.htm

 6. WAU! Prilliklaasid teevad su ilusad silmad väikseks ja kas need 2 peldikuust sümbolseerivad su valikuid lähed vasakule saad rikkaks lähed paremale on ikka tavaline peldik. 🙂
  Need kes kilekotiga sooja värsket korjavad nendel hea aega statistikaga sisustada. 🙂

 7. Ma ei saa aru millest ülejäänud kommentaarid rääkida soovivad.
  aga wau! täiega püss tibi! väga hea meik! ja väga maitsekad kulmud, mitte mingi angry bird!

  • Kui ininestel on võimalik rääkida sitast, siis 99 inimest sajast räägibad sitast. Aga aitäh nartsissistile laiki viskamast! 😀

 8. Ilus tulemus! Aga kas IT alal ei olegi kohustuslik dresscode teksad ja dressikas ala Zuckerberg? Hehe…

 9. Eino vabandust-vabandust! Ma ju ütlesin sulaselgesti, et jumekas piff. Kas siis on üldse sesinatses ilmas võimalik ühele naissoost isikule kaunimalt öelda?! (Vabandust veelkord, ma olen Raplast…)

  • Mille eest sa nüüd vabandad? 😀

   • Vabandust, et vabandasin!

   • Ei, mina vabandan ehk annan kenasti andeks. Sina palud vabandust (ja tänu minu piiritule lahkusele said vabandatud). Eesti keel, noormees.

    • oo, jee, keegi veel mäletab, et need sõnad käivad sedapidi.

 10. Tasakaaluks kiidan ka: seekord näed väga kena ja esinduslik välja.
  Meeldib, et kleit on vallatult lühike, aga samas ülevalt konservatiivne. Meik on ka väga kena. 🙂

  • Eks ma ikka valin ka vastavalt sellele, kas päriselt on formaalne/pidulik üritus või mitte nii väga. 😀

 11. Oi, ma tahaks seda uut stiili laivis näha:))
  Sest nagu ütleb Karolin Kuusik: Tähtis on, et ta selle pintsaku ka välja kannaks.

  Nende kontsade ja pool-mini juurde kuuluvad ju ka malbe hääl, rõhutatud vaoshoitus ja siuglev kõnnak:))

  Posh!

  • Eks isegi mina käitun jah kleidi ja kontsadega natuke teistmoodi, kui tavaliselt. 😀

 12. Kõrvad – milleks? Muidu kena. Tätokad välja arvata. Seal on miskit untsu läinud.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

 • Kategooriad