sport

bananas

712a42b2ca0bdbf044eeccd29e77091f

Olen praegu suht täpselt sama rahulolev kui pildile jäänud noor daam. Kuna mul on ronimisvaba nädal, jõudsin lõpuks ometi esimest korda ka Tallinnas joogasse. Ja saate aru, siin lubatakse mul kogu seeria lõpuni teha ning antakse keerulisemate asanate jaoks modifikatsioone, et neid ka kohe harjutada saaks. Aga tsiteerides kunagisi telereklaame, siis see pole veel kõik! Ja see pole see koht, kus ma ütlen, et keskmine joogi paindub nii hästi, et mahub vabalt ka voodi alla, kuigi see on ilmselt tõsi. Vaid lisaks õpetab Jocke ka nö ahvijooga varianti, kus kombineeritakse esimese ja teise seeria ashtangat.

Nimelt liigutakse traditsiooniliselt teise seeria juurde edasi siis, kui esimene seeria ideaalselt välja tuleb, mis tähendab, et suurem osa ei jõuagi kunagi sinna, aga tegelikult sisaldab esimene seeria eelkõige ettepainutusi ja teine tahapainutusi, mis teatavasti võiksid omavahel tasakaalus olla, nii et mõlemate paralleelselt tegemine tundub üsna hea mõte. Kodulehel põhjendavad nad seda räiget “reeglite rikkumist” lihtsalt sellega, et liiga ranged reeglid on lastele ja jooga peaks olema vahend, mitte eesmärk. Igatahes on see ilmselgelt just mulle mõeldud, sest kamoon. Seda teist varianti lähen ma alles reedel proovima (täna hommikul ärkasin ka kell kuus, et joogasse minna, ise ka ei usu), nii et eks siis tutvustan.

Aga lühidalt öeldes maksan ma jooga eest vähem kui Tartus (sellestki maksab suure osa töökoht kinni) ja saan selle eest rohkem ja mitmekesisemalt ringi ahvida – mis on suht ainus asi, mida ma siin ilmas teha tahan. 😀 Imeline linn ikka, ronida on parem, joogat teha on parem ja täna anti töö juures kringlit ka. No mis nii elul viga.

 

6 kommentaari “bananas

  1. Kohe meeldiv näha, et mõni Tallinnasse kolinu ikka leiab siit midagi positiivset ka, muidu viskab juba parajalt üle see “tulin Tallinna ja siin on kõik halvasti” iba, mida paljud paistavad kohustuslikuks programmiks pidavat. Kui hakatakse esimese asjana halama “issand, kuulsin kuskil vene keelt” vms. Et nagu, mis tulid siis siia üldse, kui siin kõik nii sitt on, tekib küsimus.

    1. Vene keelt kuulen ma ka palju, aga see ei häiri mind. Ainus asi, mis mind siiani häirib, on see, et siin nii tuuline on, nii et kui saaks selle mere natuke kaugemale nihutada, oleks kena. 😀 Aga üldine elukeskkond jms on siin tore, Õismäe ka meeldib (ilus ja roheline ning ekspressbuss viib 20 minutiga kesklinna), nii et üldises plaanis ei kurda.

      1. Tuuline on vaid mägedel. Kadriorus väikeste majade vahel on väga vaikne, kuigi meri on kiviga visata. Aga kui ma lähen siit mistahes -mäele, siis need on ju, khmm, mäe otsas, ja suurte majade vahel tekivad tuulekoridorid.

        Aga tore, et teile meil meeldib. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.