Tibijuttu

Thinking about growing it out and starting a new life as Rapunzel #braids

A post shared by Rents (@rrrents) on

Sarjast “kui sul on liiga palju vaba aega”. Teid nimelt raudselt huvitab, et puhkenädalal tegin ma patse ka. Õigemini lasin endale patse teha, jäägem täpseks. Materjalipuudust igatahes siin ei ole.

(Vabandust, keskmine pilt ongi udune, sest ma hakkasin rahmeldama, aga no veits saab ikka aru. Ja nüüd mind hakkas ennast täiega huvitama, et ei tea, kas seal vasaku kanni juures punnitavad ebaõnnestunud silikoonisüstid või on see kõik ikka selle rabelemise tulemus.)

 

Lahtiste juustega mulle endale eriti ei meeldi, natuke liiga printsess ja sihuke tunne, et näeb imelik välja. Pole muidugi harjunud ka, pea kogu aeg juuksed patsis ju. Aga äkki pole ma ise suurem asi hindaja, sest töökaaslastele tundus isegi rohkem meeldivat, kui osad lahti olid, aga saa siis meestest aru. Alumisel pildil on need enne lahti olnud juuksed siis veel üheks salapatsiks põimitud, et üldmulje nii jäme poleks kui esimesel pildil.

Igav v? Mina v? Äkki võiks minust veel hoopis üks õige patsimemm saada, kui ma natuke pingutan. Näiteks ma täiega tahaks Julia Tomošenko patsi proovida, pole lihtsalt viitsinud veel välja guugeldada, kuidas see käib. Aga ehk ühel päeval loobun ilkumisest ja irisemisest ning hakkan hoopis ilusatest asjadest blogima.

Advertisements

4 kommentaari

  1. Ma võin teha sulle 🙂

  2. Tomošenko pats on jama, see on lihtsalt ümber pea keeratud ja kinnitatud, aga proovi hoopis Leia punutist, see on palju ägedam https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/21/05/81/2105813ca48b7f68be81e069cf23622c.jpg

  3. Juuksed maha, küljed paljaks või nt kuklasse see raseeritud kolmnurk.. või siis tee läbi blondeeri-roheline-roosa-must-blondeeri-henna-blondeeri-blondeeri-lilla, selle strateegiaga vähenes mul 10 aastaga juuste kogus kuskil poole võrra, kuigi sama paksu patsi pole kunagi olnud. Hea meelega raseeriks ka kukalt, aga siis ei jää enam suurt midagi järgi. Kogun aastaid julgust, et pixie cut lõigata, aga arvestades füsiooogilisi ja käitumuslikke parameetreid, kukuks asi ilmselt parajalt butch välja. (Mis ma usun on ka ok, lihtsalt eesmärgist väga kaugel).


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

  • Rubriigid