faith · sport

Kui kiiresti vaatenurk muutub

Eelmine nädal oli lausa imeline trenninädal. Sõrmejõutsükkel sai läbi, mõtlesin võimsustsükli peale, et kas teha campust või mitte. Campus on siis see asi üleval, video on aastast 2015, nii et mõtlesin, et äkki oleksin nüüd natuke tugevam. No ja pühapäeval suutsin mingi lihase niimoodi ära tõmmata, et esmaspäeval ei saanud ei istuda ega astuda, mingi põletik oli ilmselgelt ka kuskil, sest pea käis kogu aeg ringi jne. Nii et suurema osa sellest nädalast olen mõelnud, et ei tea, kas juba joogat teha ja jalutada saab jne.

Üks päev plaanid võimsustrenni, teisel päeval rõõmustad, kui normaalses tempos üle ülekäiguraja saad. Inimene plaanib, jumal naerab või kuidas see oligi. Aga eks see ole ka täiskasvanuks saamise üks osa, et õpid selliseid asju rahulikult võtma ja lihtsalt seadistad end natukeseks ümber. Eile sain juba jooksmas käidud, Samsung Health väitis, et pea 15 km, mul on tunne, et tglt see valetas ja 12-13, sest mõõtsin raja jalutades kolme äpiga korraga üle ja kõik ütlesid, et üks ring (ma tegin 10 + pisut ringihuiamist) on 900 meetrit, nii et kümne ringiga sealt 15 km küll kuidagi välja ei meelita. Aga hea uudis on see, et nõuannetest on kasu olnud ja täna oli põlv igati normaalne. Hea ikka, kui palju intelligentseid inimesi lugemas käib. Ehk elame veel ka järgmisesse nädalasse.

9 kommentaari “Kui kiiresti vaatenurk muutub

  1. Samsung Health tikubki juurde luiskama, olen matkadel ja lihtsalt jalutuskäikudel mõõtnud & kuskil 2-4 km (sõltuvalt kuufaasidest?) on ikka tegelikul distanstil juures olnud.

  2. Mis seal nii ilusat oli või jääb selline mulje, et see ongi supersooritus, mingi kriitikameel peaks ikka olema. Ma saan sellest aru, kui tuleb ilusti välja ja inimene vabandab, et tegeikult oli see puhas juhus tegelikult ei tule nii häst välja. 😀

    1. Millest sa räägid? Video on aastast 2015 ja just näide sellest, kuidas EI peaks tegema, siin on kõik valesti, mis valesti olla saab. 😁

        1. Ma ei kahtlegi tema kenaduses ja selles kui see ilu sulle motiveerimist juurdeannab ilus plärtsatus. 🙂

  3. jube, kui ilus on Abby hääl. Tema tegutsemist arvesse võttesse arvasin, et ta on üli karvaste kaenlaalustega vene endine kuulitõukaja nõukogude liidust. My mistake.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.