anna kannatust

Naised on nii närvilised

Seisin mina täna pärast trenni peegli ette ja hakkasin näokreemi näkku kandma, kui pistsin järsku hoopis sellise hooga röökima, et sõber jooksis teisest ruumist kohale, et vaadata, kas mind tapetakse.

“EIIII!!! VAATA, MIS MUL NÄOS ON!!!”

– “???”

“Mul on silmade ümber KORTSUD!!! Ma olen VANA!!!”

Tema (ebalevalt): “Nojah, aga … me ju olemegi vanad???”

Nagu …

tumblr_m81v758bkv1rcfputo1_500

Esiteks. MINA ei ole vana (ta on minust kaks aastat vanem, tema äkki on tõesti). Teiseks. Ma VANNUN, et eile ei olnud mul ühtki kortsu seal veel. Kolmandaks. MINA ei ole vana. Lihtsalt et oleks öeldud. Kui kellelegi midagi arusaamatuks jäi, siis vaadake uuesti punkte üks ja kolm.

Sama soojaga tervitaksin oma venda, kes armastab rõhutada, et ma olen “neljakümnele lähenev”.

10 kommentaari “Naised on nii närvilised

 1. Oled sa näinud kui krimpsus on mõned vastsündinud? 😀 Ehk et vanusenumber ei loe väga. Sellised äkkiilmunud kortsud võivad kaduda sama kiiresti – aitab värske (maa)õhk, vähem stressi (s.h maandatud seksuaalpinged!), ei suitsule ja alkole ning keha niisutamine seestpoolt rohke vee ja kasulike õlidega.

   1. Ma kirjutasin üldistavalt, mida olen näinud enda ja teiste puhul toimivat, ning rämpstoidust mitte sõnagi.

 2. Ise ju kirjutasid, et “pärast trenni”, seega on alust arvata, et äkki oled nüüd natuke kõhnem. Noh, kortsud käivad asja juurde.
  Üleöö muidugi ei tule ei kõhnus ega kortsud, ju need on vaikselt ligi hiilinud. Ja äkki tõesti mingi väline põhjus veel. Või oli silmanägemine harukordselt terav. Või hetkeline lühis ajus.

  Halle juukseid ka on? Need tulevad ka hiilides, kurinahad!

  1. Õnneks läheb nägemine vanusega viletsamaks, siis ei näe neid kortse enam. Rents ilmselt praegu lihtsalt pahas seisus, et nägemist veel on ja kortsud ka aga varsti peaks asi paika loksuma, veidi kannatust veel!

 3. HAHAHAHA @ “sa olid pärast trenni kõhnem”, “aitab värske maaõhk” jne 😀 Inimene on 30, ühel hetkel tekivad kortsud, elu on selline, liikuge edasi.

  1. Mina olen edasi liikunud. Ei ole enam 30, olen lausa 40. Kortse ei ole. Veel. Küll tulevad. Aga mingi etteantud norm see pole, et 30 kukub ja kohe rägastik näos.
   Aga rasva kadu toob kortsud välja küll. Ei usu või?

   1. 😀 Ei ole see ka ette antud, et kui 30 kukub, EI tule kortsud. Kollageeni omadused on erinevad ja inimesed ka erinevad. Aga noh, ilus rääkida ikka, et “minul küll pole ja ega siis teistel ka kindlasti pole.”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.