sport

Ei jäeta mind rahule selle kardioga :/

Vahel on nii, et kui hakkab ühte teemat tulema, tuleb seda kohe uksest ja aknast, nagu keegi oleks otsustanud tõesti rauda taguda, kuni see sulamas on. Viimasel ajal on mitmed minu Tallinna sõbrad hakanud aeroobset trenni juurde tegema ja seda mullegi lausa jehoovatunnistajate kombel reklaaminud. Proovisin paar korda, ütlesin, et põlv on ikkagi tundlik, ja sinna see minust jäi, sest mis siin ikka punnitada, ma ei viitsi mingi suvalise spordiala nimel, millest ma isegi vaimustatud pole, küll reha teha. No ja susse polnud ja, uskuge või mitte, Tallinnas on maa juba külmund ja nina peal oli mingi imelik vistrik.

Noh, olen vist rääkinud ka, et mu töö juures saab odava hinnaga massaažis käia. Eile sattusin esimest korda selle massööri juurde, kes erialalt on vist füsio vms. Igatahes pani ta mulle käed külge (mmmm), laulis kõik mu teada-tuntud hädad mulle ette (äkki ta on hoopis selgeltnägija?) ja andis mulle hulga harjutusi, millega keha üldist tasakaalu parandada. Näiteks pidid alaseljahädad olema suuresti seotud liiga kinniste reitega, nii et pean neid igapäevaselt venitama. Muuhulgas soovitas ta mul iga kord pärast ronimist 10-15 minutit joosta ja vahemikku siis vähehaaval suurendama hakata.

Nii et mis mul üle jäi, ostsin endale ikka uued (mõistliku hinnaga) jooksujalatsid ja eks ma vaatan, mis tunne on, kui vähehaaval liigutama hakata. Täna jooksin 10 minutit ja põlv oli igati okei, ainult mina frustreerusin, sest võtsin koera kaasa, aga see tahtis konkreetselt iga puud nuusutada, nii et mina pidin sel ajal nagu loll ümber puu ringe tegema. Ahjaa, koer on mul üldse tore, täna ronis ta bussis täiesti võõrale naisterahvale põhimõtteliselt sülle:

Aga jah, nii me siin elame siis, nimetame 10 minutit liigutamist trenniks jne. 😀 Endale ka pakub huvi, kas annab normaalsema varustuse ja väikese meelitamisega põlve jälle korralikult tööle.

Krt, mul on ikka maailma kõige põnevamad uudised. Käige ikka lugemas, äkki ma varsti kirjutan, kust ma sokke ostan vms ERITI intiimset.

3 kommentaari “Ei jäeta mind rahule selle kardioga :/

  1. Ja enne ronimist paar km soojendust sörkida (õues) ja pärast paar km niisama (lasnamäel sees) oli suht normiks. Mulle meeldis ja tundus, et teistele ka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.