ainult häda

Oh, look, a toilet selfie!

A post shared by Rents (@rrrents) on

Mõni blogija on siin vahepeal läbi teinud lennuka poliitkarjääri ja jõudnud sellest juba loobuda, aga minu elus pole suurt midagi juhtunud, söön ja magan ja üritan arvutit parandada. Eks ma kirjutan siis sellest, kõigil ei saa elu ühtviisi põnev olla.

Läksin mina eile siis lõpuks sinna Kristiine keskuse juures olevasse IT-bussi, nagu kokku lepitud sai, ja küsisin Joonatani. Ja ei tea mina, kas Joonatan oli vahepeal jooma kukkunud või kellelegi lõuga andnud, igatahes sain sealt nii pahuralt kuulda, et keegi ei tea, kauaks seda poissi seal üldse enam tööl on, et ma igaks juhuks tegin kohe ca kümme sammu tagasi ja ütlesin, et õige ka, laske lahti muidugi, ta pole mulle KUNAGI meeldinud. Praegugi küsisin rohkem selleks, et jumala eest seda tonti nägema ei peaks. Proovin ikka alati siis tulla, kui teda pole.

Ei saa öelda, et see olukorda väga olulisel määral parandanud oleks. Selline tüüpiline IT-mees, kes tegelikult tuleks keskmisest kliendist eemale hoida. Et te siis teaksite, siis a) mu läpakas on sitt, b) see on minu oma süü, et ta katki on (no ma väga ei ole vägivallatsenud temaga, neli aastat vana ka, asjad ikka kuluvad) ja c) selle parandamine läheks koos töö ja jupiga maksma ca sada eurot. Ma arvasin selle peale, et siis ma ehk ootan veidi aega ja ostan endale normaalse läpaka, sest no 600 eurot + saab juba korraliku, mis siis ikka saja eest parandada – ta arvas selle peale, et d) ärgu ma siis enam uut sitta ostku, muidu on kohe varsti samad jamad. Ja uut võiks paremini kohelda. 😀

Ei no mis siin ikka ilustada, muidugi, ütleme nii, nagu asjad on.

Pakkus mulle iseenesest kohe ka mingit äriklassi Delli 150 euroga, mis tundus tõesti nagu äss diil jne, aga no ma ei taha nii kiiresti seda otsust langetada. Enne vaatame tõesti, kas mul on ka pärast katseaja lõppu töökoht jne jne. Pluss korterikaaslane lubas selle ikka ise koost lahti võtta ja vaadata, kui keeruline seda vahetada oleks, kas juppi saaks eraldi tellida jne jne.

Teiseks. Mul oli vahepeal selline elu, et kaks nädalat polnud kaalu lähedalegi saanud – ja see ei mõju mulle hästi, ma olen selline inimene, kellel on vaja lisamotivatsiooni, et kenasti käituda, et oleks näha, et numbrid on paigas jne. Praegu olin ma kahe nädalaga KAKS kilo juurde võtnud. Okei, osaliselt on asi selles, et mul kuu teises pooles teeb alati kaal korraks väikese kõikumise, aga ikka natuke selles ka, et kui ma kaalul silma peal ei hoia, juhtubki nii, et maapähklivõi hakkab märkamatult pudru sisse hiilima ja ühe jogurtikreemi asemel võtan varsti kolm jne. Ütleme nii, et üks tüüp saadeti kaalu ostma ja mina pean nüüd iseendal jälle karmimalt silma peal hoidma. Homme on meil firma laevareis, mis peaks lõppema einestamisega, nüüd pean tubli olema ja mitte seal kõike suvaliselt sisse ahmima. Kohe on turismireis ees, nüüd peab seal ka normaalselt käituma. Kui raske on ikka elu.

Ahjaa, sellega seoses – selle uue muffinijogurti, mille reklaam mind hirmsasti isutas, proovisin ära. Ma ei ütle, et see halb oleks olnud, täitsa okei oli, aga mitte nii hea, et tasa teha seda, et maitsest oli natuke liiga hästi tunda, KUI palju kaloreid ma parajasti sisse söön (neid ikka oli ka, ca 120 kcal saja grammi kohta). Nii et kui te parajasti end jõuluks ei nuuma vms, siis liigselt ei soovita. Ja kui nuumate, siis leiab ka midagi paremat.

Kolmandaks, mul pole olnud aega GoT-d vaadata. Elan silmad kinni, et spoilereid vältida, homme alles hakkan uue hooajaga pihta.

Selle mainiks ka ära, et nõme, et lääne ühiskonnas sõltub see, kas saad süüdistuse terrorismis või lihtsalt tahtlikus tapmises, sellest, mis värvi sa oled ja mis usku kuulud. Moslem sõidab ideoloogilistel põhjustel autoga rahva hulka – terrorism. Valge (ilmselt suisa ateistlik, mitte kristlike vaadetega) mees teeb sama – tahtlik tapmine.

Muidu on mul täiega hea tuju hetkel, ärge laske end vingust häirida. Halvad asjad lihtsalt juhtuvad. Aga tuju on lill. Ja te ei kujuta ette, kui armas uus kleit mul on. Oot, tegelt, mul on ju ideaalne enekapeldik töö juures. Üks hetk.

No näete, jälle sai parem.

Advertisements

9 kommentaari

 1. Just viisin ühe Asuse raalimeistritesse hooldusesse – tolmupuhastus pluss termopasta vahetus lähevad kokku 33 euri ja kuna mu läpakal on kaks korda mahakukkumisest ekraani ääristav liist katki, siis selle vahetus pidi 40 minema (koos raami enesega onju). Mina ei tea, minu meelest see sinu läpaka viga ei saa nii ull kirves olla, mulle endale küll tundub, et natuke näputööd ja 1 kruvi võiks asja ära lahendada.

  Lühidalt, sinu asemel ma küsiks kusagilt kolmanda arvamuse. Tallinnas peaks valikuid olema.

 2. Jalgade seis paistab kuidagi kaootiline, aga käsi käib hästi.
  🙂 ja arvutite hiinnad algavad kuskilt 290€ sõltuvalt mida vaja ja üle 400 põlemõtet kui vaja netissipelda ja kirjandeid kirjutada. http://www.hinnavaatlus.ee/products/Sülearvutid/S%C3%BClearvutid/?search=addc585d1760497ec313b7af696474b2&Order=MinPrice&Sort=0

  • No need odavama otsa omad pole mul siiani ükski üle viie aasta vastu pidanud, kuulen kogu aeg lugusid inimestest, kelle äriklassi oma kümnendat jookseb.

   • Mis sa mõtled tõega 10a ühe arvutiga logistada. keegi ei tee nendele arvutitele tarkvarauuendusi, aga lugudega on nii, et kuuled seda mida sa tahad kuulda.

 3. Ma täiega usaldaks mingit tüüpi, kes räägib, et su läpakas on pask, sa ostad raudselt järgmise pasa – aga oota! Osta JUST SEE JUST MEILT JUST TÄNA SELLE HINNAGA!
  Tundub erapooletu inimene, osta muidugi.

  • Mul on sada IT-inimest ümber, ma ei ostaks ühtki sihukest asja nagunii nendega arutamata. 😀

  • Kasutatud läpaka puhul on kahjuks alati see probleem, et kui sa ei tea, kelle käes see enne olnud on, siis sa ei tea ka, mida porri sellega tehtud on. Ükskõik kui hea pill ta algselt oli. .

   • Tähendab – äriklassi Delli 150 euroga ei saa ju uut, või kuidas?

 4. Mina soovitaks kasutatud äriassi
  Oma. Lenovo ntx. Neil korpused peavad vastu ja sisu saad uuendada. Firmad tihti uuendavad iga kolme aasta tagant arvutiparki ja siis vanad pannakse müüki. Kui tuttavaid sellistes ettevõtetes pole, siis näiteks Tartus Ujula Konsumis on mingi arvutiäri, mis müüb. Hinnad jäävad üldjuhul 250-400 juurde. Ma kunagi sain mehe vana arvuti nii ja see pidas 7 aastat veel vastu. Tegelikult on isegi siiamaani elus, aga on oma aja ikkagi ära elanud.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad