Tegin iseendale jõulukingituse

Tegelikult muidugi hulgim, ma teen vähe kingitusi ja neistki on pooled endale, sest ma tean ju täpselt, mida mul vaja on. Nii et võiksin täiega näidata teile, kuidas ma kasutan oma uut elektrilist hambaharja, aga midagi peab kujutlusvõime hooleks ka jääma. Et te teaksite, siis hea on. Igale poole ulatab. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Rääkida tahtsin ma sellest, et tegin mina endale siin hiljuti kalasabapatsi. Tavaliselt ma väldin seda, sest see on valus. Mitte pats siis ei ole valus, aga selle tegemine on valus, sest mu ülakeha on nii paindumatu ja kinnine, et käte patsitegemiseks pea taga hoidmine teeb füüsiliselt õlgadele haiget. Ja see suhtumine ise on muidugi maailma kõige elutervem – mingi maailma kõige tavalisem liigutus teeb mulle haiget, mis on selge märk sellest, et mul ei ole mingis kehaosas normaalset mobiilsust, seega ignoreerime seda jõuliselt, selle asemel, et midagi teha. Nii et kuna ma seda liikuvuse vähenemise probleemi märkasin juba ammu (sest see, kes teeb palju ülakehatrenni, aga seejärel ülakeha ei venita, peab paratamatult sellega rinda pistma), kinkis bf mulle juba mõne aja eest joogaratta. Alguses oli minu seljapainduvus selline, nagu ülemisel pildil (ja võtke arvesse seda, et selles asendis olemine oli VALUS) – need olid oktoobri viimased päevad, aga siis tuli kohe ette puhkusereis ja kvartali lõpp jne, nii et korralikult sellega trenni tegema hakkasin alles novembri lõpus / detsembri alguses. No ja tänaseks on tulemus selline (selles konkreetses asendis valuta, aga kui ma üritan seda sama asendit hoida nii, et panen käed pea taha, peopesad küünarnukkidel, on hetkega tunne, et sinna me sureme ka):

Päris märgatav erinevus, kas pole? Lisaks sellele teen ekstra ülaseljaharjutusi, nagu see (hommikul ei saa ma esimese hooga teist peopesa mahagi, nii et nüüd teen seda harjutust igal hommikul, enne päikesetervitusi, teised selle challenge’i hashtagiga asjad on ka ülaseljale head) ja pärast seda kuulsat 2017. aasta detsembri kalasabapatsi intsidenti venitan teadlikult õlgu ka sellises “käed pea taga” asendis, enamasti hantliga. Ja JUBA on märgatav erinevus. Kontorilaua taga istudes pole enam valus ja kui veel alles mõne päeva eest kurtsin treenerile, et ma ei oska enam ronida, siis eile ronisin trennis KOLM V4 JÄRJEST. Mis on suht karm, sest tavaliselt pean ma selliseid numbreid ikka projektima (ja jätkuvalt on mulle projektitav ainult mõni V5, kuigi areng on tuntav). Aga no valuta elamine ise on juba midagi väärt, kes oleks osanud arvata, et riiete selgapanek ja äravõtmine ei pea ilmtingimata ebamugav olema.

Ja vaadake, ma avastasin täna (okei, Roju avastas täna), et meie kontoris elab päriselt laekass!!!

P.S. Peiks küsis minu käest eile, kas ma olen ta kabinetis laua all oleva kasti kallal käinud, et jõulukingitusi uurida. Nagu kelleks ta peab mind? Also, see selgitab, miks ma kuskilt mujalt midagi ei leidnud, ma juba arvasin siin, et ta oli tõsine, kui ütles, et “X ongi selle aasta kingitus, midagi muud siin küll oodata ei ole”. Lisaks on ta selle kasti nüüd ära pannud sealt laua alt, päriselt pean homseni kannatama v? SEDA tähendas see mõne päeva tagune ilmutus lähisuhtevägivallast, kui see pole emotsionaalne vägivald, siis ma ei tea, mis see on.

P.P.S. Ikka igasugu huvitavaid asju juhtub. Ma VÄGA tahaks teada, kui karvased olid need mehed, kes selle kuriteo korda saatsid.

Advertisements

5 kommentaari

 1. Nonii. Ka parimad meie hulgast on sisuturunduse teed läinud. “Elektriline hambahari. Hea. Ulatab igale poole”.
  Jääb vaid loosimist oodata.

  • See pidi tegelikult väga seksuaalse alatooniga nali olema. No et vibreerib ja igasse auku jne, heh-heh. NII rõvedatesse kaugustesse kui sul, mu kujutlusvõime veel ei küündi.

   • No loomulikult ma tabasin instantly seksuaalset alatooni ka, rikutud nagu ma olen, aga sisuturundus tundus päevakohasem ja, nagu sinagi ütled, haigem fantaasia. Sestap käisin jõulu puhul selle viimatinimetatu välja =)

    • Mulle üks sõbranna ka juba kirjutas, et nii kena minust, jõulupostituses esiteks kirjutada kellegi peenisest ja teiseks veel teistele sheidi visata. Nii et rõõm näha, et ma pole ainus selline siin ilmas, on hullemaidki.

 2. Turunduspoole osas on sul veel arenguruumi.. Inspireerituna sinu progressist, otsustasin end jõulude puhul joogarulliga premeerida, valituks osutus hinna/postitusaja suhtes kõige sobivam isend, järgmine kord poseeri ikka nii, et logo ka näha ja “kalasaba” märksõnaga alet 5%.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.