Kui eestlaslik

Avastasin, et mõned inimesed on teinud oma aastavahetusepostituse hoopis formaadis “mis/kes mind eelmisel aastal eriti närvi ajas”, sinna kõrvale torgates ka kõiki teisi, kes teele ette jäävad. See meeldib mulle. Mind ajavad nimelt inimesed pidevalt närvi – ja ma ei mõtle siin ainult megapakse ja lolle, nagu Mallukas, vaid teisi ka.

Üks. Liiga innukad lapsevanemad. Ja ma ei räägi siin nüüd sellistest riitardidest nagu Mallukas, seda enam, et ega tema nagunii neid lapsi ei kasvata, ise kasvavad koera ja seaga (et mitte öelda sigadega, höhöhö), vaid sellistest, kes näiteks mulle kogu perega kõva häälega häbi-häbi teevad, kui ma punase tulega üle tee lähen nende ihuvilja nähes. Sina selle põrsa valmis treisid, sinu asi on teda nüüd kasvatada ja talle selgitada ka riskide võtmise vajadust (ning sellega kaasnevaid ohte siin ilmas) ja seda, et sinu valikud võivad muidugi olla kõige paremad, aga see ei tähenda, et neid jõuliselt teistele peale suruda viisakas oleks, sa koduse kasvatuseta närakas.

Kaks. Taavi Rõivas. Mina arvasin, et Mallukas on lits, aga on ikka veel hullemaid.

Trump? Sest ta jume ja soeng on veel hullemad kui Mallul ja kaal peaaegu võrdne? Sorry, mul ei tule mitte midagi pähe enam, sest tegelikult ei aja mind suurt miski tagasivaates närvi (Trump ju ka pakub rahvale nalja jne), mul on lihtsalt kurb vaadata, kuidas mõni inimene üksi surnud hobust peksab (see oli nüüd eriti peen nali selle kohta, et Mallu on hobusenägu ka), mõtlesin, et panen siis omalt poolt ka paar korda, et ta end üksikuna ei tunneks.

P.S. Ma ei saa aru, miks mõned inimesed mulle ette heidavad, et mul midagi Malluka vastu on või et ma pidevalt teda oma blogis ainult kirgede kütmiseks mainin? See on täielik vale.

P.P.S. Issand, see Mallukas on nii nõme ikka. Hea, et ma ise nii nõme ei ole. Eneka teeks vist, kui oleks.

Advertisements

36 kommentaari

 1. Näh, oli seda viimast lõiku vaja, nüüd jääb kommentaarides vahutamine ära ja pool huumorit olemata.

  • Hiljuti oli siin üks inimene, kes arvas, et ma päriselt pean piparkoogipakki rassistlikuks, inimeste lollus on piiiiiiriiiiitu.

   • Ma ka mõtlen, et viimane lõik rikkus pool rõõmu 😀

    • Fain, andsin rahva survele järele ja eemaldasin viimase lõigu. Kes blogisid loevad, saavad nagunii aru.

 2. Ma ei tea, minul on popcorni pott juba pliidile sätitud 😀 😀

 3. Tahtsin ka viimast lõiku näha ja puhverdatud versioonis nägin õnneks ära 😀

 4. Ma ei loe väga muid blogisid, kui neid, mis avalikult loetavatena lugemislaual nähtvad, aga tean piisavalt, et näha huumorikvaliteeti.

 5. Oota, mis sa mingi… MINUST räägid või???

 6. Aa vabandust, just lugesin, et ei ole ikkagi minust. Anna andeks, korraks nagu tundus, aga siis vabandan!

 7. Sa oled ikka tõesti haige inimene. Millega Mallukas sulle saba peale astus? Või oled sa üks nendest, kes kadedusest hakkab inimest maha tegema? Sellise teksti järgi ütleks sulle endale lits ja hobusenägu. Tropp.

  • Rahu – Rents teeb ainult paroodiat 😀

  • =D
   Ja jälle olen ma hädas sellega, et ei saa aru, kas sarkasm või ongi inmesed nii … ok, Trump valiti presidendiks, inimesed ongi sellised, aga …
   See on ju sarkasm, onju?

  • 😂

   • Vihase kommentaar annab päris hea pildi ühe keskmise Malluka jüngri või fänni ajumahust.

    Oma iidoli lummusest pimestatult, vihatäpid silme ees vilkumas, teksti süvenemata, täiesti mõtlematult (aga no, kui väga pole ka, millega mõelda, siis on vabandatav) kohe oma vaimse iidoli kaitsele. MIDAAA, keegi julges tema kohta midagi halba öelda?!?!?!?

    Oh seda rumalust. Aga ütlen veelkord – hea läbilõige tema lugejatest.

    • Proovi ise omada kümneid tuhandeid lugejaid, nii, et nende hulgas poleks idioote. Läbilõikest on vast palju räägitud.

    • Ma olen ka malluka püsilugeja ja minu arust ta on nii tore =P

    • m.o.t.t

 8. Huumor on üks peen kunst ja iga mats seda ei valda, sina sealhulgas. Hunniku roppuste ritta sättimine pole mingi erilist IQ-d demonstreeriv tegevus, seda oskab ka koolilaps. Ju sa olid oma emale ka põrsas, kui lastest nii räägid, annaks jumal, et lapsi su lähedale kunagi ei satu. Huumorist on siin küll asi kaugel.

  • Jah, ime muna, Rents! Häbi sul olgu! Oma peegel on sulle paras!

  • /jookseb õudusega vastu puud. Õlad paistavad kahelt poolt välja. Kõmakas oli igatahes vägev.

   • Kaitske tema sündimata lapsi!!

 9. Nüüd kommentaarides mine jumala leili ja aja tagasi, et misasja mida te vingute et ma mallukat muudkui lahman. AINULT 345 korda mainisin teda oma positituses ju!!!!!!!!! Aa ja kommentaatorid on kõik lollid ja õelad ning vaalatoit pealekauba veel.

  • Nagu…plankton või?

  • Need, kes minuga ei nõustu, on lihtsalt kadedad.

   • Ei, sa peaksid sügavmõttelise irooniaga ütlema, et ilmselt arvatakse nüüd jälle, et sina oled kade. Ja siis ütlema, et las ta jääb, nagunii arvatakse sinust ainult halba, mis sa ikka ennast õigustad. Kui isegi SELLISES postituses jälle nähakse ainult Mallukat. Ja lõppu oleks sobiv käratada kõigile, et saagu nad üle juba sellest Mallukast.

    • Ma ei saa aru, miks mind üldse temast kirjutamises süüdistatakse. Ma haruharva mainin teda.

    • Hakkab tulema! Eespool on ka keegi juba tubli olnud ja kirjutanud, kuidas jüngrid oma vahkvihas iidoli kaitsele viskuvad. Ainult planktoniks sõimamist on vähevõitu.

 10. Vaata, kulla laps*, ühel mu sõbral on teooria, et on olemas kahte sorti inimesi: liputajad ja piilujad. Blogijad iseenesest mõista käivad selle esimese kategooria alla, viljeledes erinevaid enesepaljastamise viise. Julgemad näitavad ilustamata oma tõelist palet. Nii et küllap sa oled lihtsalt kade jah, et ise väga muust ei julge kirjutada kui kivide otsa ronimisest ja vahel harva oma koerast.

  * channelling Krista Lensin

  • No Eveliis, kelle teatud postitusele ma siin postituses IGATAHES ÜLDSE EI VIITA, ei ole isegi spermapüksikutest kirjutanud veel, sünnituse striimimisest rääkimata, nii et on temalgi arenemisruumi.

   • /me läks “spermapüksikud” googeldama
    mood: uudishimulik

    • Annan vihjeks nime “marimell”, siis tead, kust otsida.

   • Ei tea. See postitus, MILLELE SA EI VIITA, paljastab kirjutaja tõelist palet paremini kui spermapüksikute teemad mu meelest. Ouch, nüüd läksin õelaks. Aga täna olen Trumpi järjekordse twitteri-õuduse tõttu endast väljas. Nii et ärdagu pandagu pahaks.

   • Moetaimi: spermapüsikud

    • Kui juba taimedest rääkida,siis kevadised noored rabarberid enne lehe lahtirullumist meenutavad teadagi mida.

 11. Julgen küsida. Olete te kõik kindlad, et kui paugupükste lause oleks oma teksti sisse pannud Mallukas, siis oleksid need, kes praegu kerge muigega Marimelle mõnitavad, samamoodi Mallu ja Kardo kohta suhtunud ja kirjutanud. Ei usu. Asi ei ole paugupükstest, vaid selles, et Mallukast sissevõetuna ei panda tema paugupükstele samaväärseid sõnavõtte talle pahaks.

  • Vat ei tea, ehk see sünnituse striimimise kôrval ei tunduks enam kõneväärt.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.