Kohaaaaal

Näitan teile midagi ilusat. See on multipitch, mida me Tenerifel täiega ronida plaanisime, kuni avastasime, et see on suuresti poltimata. Trad nii väga ei tõmba, sest Tenerifelt oleks kallis laipa koju tuua, aga vaade oleks kindlasti imeline.

Nagu te ilmselt taipate, oleme me nüüd eluga kohal, kuigi lend väljus Oslost kolm tundi hiljem, sest lumi (mu vanaemale oli see info, aga no äkki kedagi teist ka huvitab). Ma olin suht närviline, sest mina olen siin roolis, nii et pidin võõra autoga pimedas käänulisi teid avastama. Kartsin seda rohkem kui raputavat maandumist. 😀 Aga kohale ma sain ja soe on, keskööl 19 kraadi on ikka mõnus vaheldus.

Ahjaa, üllatusena selgus, et meil pole mitte tavaline majutus, vaid oleme kogemata end joogahipide juurde bronninud. 😀 Selline kommuuniasi, rääkisid oma peenardest ja kompostist ja sellest, et “väljas on ka dušš, seal on hommikuk nii mõnus pesemas käia” (nojah, ega mul ilmselt pole neile midagi näidata, mida nad varem näinud pole). Taimetoitlased muidugi jms. Näitaksin pilte ka jne (kohast, mitte taimetoitlastest), aga pime on, nii et näitan esimese hooga, kus staarblogija tudub. Aga igatahes väga lahe, saame lisaks ronimispuhkusele kultuurilise elamuse ka.

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad