Ma olen delikaatsus ise

View this post on Instagram

Treat yoself, bitches 😍

A post shared by Rents (@rrrents) on

Üritan mina siin parajasti aprilliks majutust leida, eks ole. Kirjutan inimesele kirja (sest just seda kohta, mida ma tahan, booking.com-is ei ole) – vastus tuli nii kehvas inglise keeles, et kirjutasin uue kirja, sedapuhku hispaania keeles, sest no ma pean natuke mõtlema küll, aga valime selle keele, millest me kahepeale paremini aru saame. Olin enda meelest veel megaviisakas ja puha. Kuna tänaseks polnud vastust tulnud, läksin nende kodulehte vaatama – ja avastasin, et see on kakskeelne küll, nagu ma ennegi märganud olin, aga mitte hispaania ja inglise, vaid … Katalaani ja inglise. Nüüd äkki ei vastagi enam kunagi, sest ma olen kuradima kolonisaator.

Muidu närin küüsi siin. Kui Sirrule mõeldud pakk täna kohale ei jõua, siis saab sõbrapäevaks poest südamekujulise paki kommi vms. Muidu tellisin kinke muidugi nii, et ühe talle ja kaks endale, sest ma olen ometi iseenda suurim sõber. Põhimõtteliselt on mu elu selline, nagu ülevalt videost näha. Kui sa ise ennast ei armasta, no kes siis veel seda tegema peaks.

Aga head sõbrapäeva teile kõigile! Suhtun teisse kõikidesse soojalt, väljaarvatud ehk neisse, kes siia täiega imelikke ja kergelt ahistavaid kommentaare jätavad. Võtke täna aega ja tehke kallimale üks musi rohkem kui tavaliselt.

Advertisements

1 kommentaar

  1. tahad musu saada v??


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad