Nagu kolmas postitus ühel nädalal v?

View this post on Instagram

Kvartali kauneim koer

A post shared by Rents (@rrrents) on

Ma olen üks neist inimestest, kes ajalehti eriti ei loe, sest suurte uudiste jaoks on ju redditis worldnews, kuigi korra päevas lasen ikka Postimehest ka silmadega üle. Ja vahel ikka lausa torkab silma, kuidas võõrkeelsed uudised kihavad, sest no väidetavalt tapsid ameeriklased näiteks Süürias hunniku venelasi – ja kui hakkan guugeldama, mis nurga alt sellest Eesti meedias kirjutatakse, ei leiagi midagi. Lihtsalt kui välisuudised ütlevad, et “tulid venelased lambist kallale, me siis lõime nad kõik maha”, tahaks teada, mida nad ise ütlevad. Venelased muidugi ei ütle midagi, nagu sellises olukorras ikka, sest selle poole peal levitatakse ajakirjanduses avalikult seisukohta, et tegelikult pole ameeriklaste varustus sugugi nii hea, kui väidetakse.

Ahjaa, tegelikult tahtsin ma teha postitust sellest, et mu koeral oli hiljuti sünnipäev, ta on nüüd 14aastane. Ei kuule enam hästi, aga muidu kõbus. Ja täna küsis üks mees pargis küsis, kui vana ta on, ja minu vastuse peale (14) tegi:”Oi, ainult neliteist kuud!” Vat nii nooruslik on ta mul.

Advertisements

5 kommentaari

 1. Saadan kuumad sünnipäevaõnnitlused su koerale. Neliteist aastat, wow. Suure kohta väga kõrge iga, aga nagu näha, vanamees veel täitsa kõbus.(Mul on nimelt nõrkus vanade koerte vastu.)

  • Minu arust vanamoor …

   • Igavene neitsi Vaga Atu

    • Sorry, my bad. Vanamoor. Ma polnud Rentsi koera soolise kuuluvusega kursis. Seda kuumemad õnnitlused!

 2. Ajakirjanduse uus mõte uudised peavad küpsema ise sinuenese peas, loed portsu märksõnu ja päevalõpuks kuulad ak ja ootad kas plahvatab või ei. Inimesed kes on oma tõe kaevamisega internetist oma plokikaane tihendi läbi kõrvetanud lasevad sorida goolil netti kui püha tõe ledjal, aga see püha tõe leidja on venkude poolt pekkikeeratud ise segaduses.
  Tänapäeval teeb mõni lotemaa diplomiga lasteaialaps idu firma ja paneb su koera teleka puldist töötama, vahetad ainult patareisid või peab koguaeg kiiritust saama.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad