Kas tõesti kevad

Ma muidugi igipõliselt positiivne, aga mulle tundub küll, et lõhnab kuidagi värskemalt. Soojast ja sulailmast üldse ei räägigi.

Ma alistusin vahepeal saatusele ja läksin tööle, kuigi 100% suurepäraselt end ei tundnud, sest tundsin end täpselt nii hästi, et kodus oli kohutavalt igav. Teiseks muidugi see, et töö juures lõppes kvartal, nii et sellest, kas eesmärgid saavad täidetud, sõltus boonus. Kellele siis raha ei meeldiks. Mul oli viimane eesmärk pooleli jäänud, sest pidin ühe töökaaslasega koos töötama, aga esmalt oli ta puhkusel, siis haige ja siis jäin juba mina haigeks, nii et selle viimase tõmblemisega sain ikkagi nii kaugele, et muud eesmärgid täidetud ja üks 90% peale (täna saatsin enda lõppvariandi ära, aga ilmselt tuleb veel parandusettepanekuid). Rahul olen ikka, sest tulemus sai üsna normaalne ja üks suur stressifaktor on sellega nüüd kaelast ära. Ja kohe saab hakata päevi lugema, täpselt kuu aega järgmise puhkuseni. 😀

Laupäeval käisime Soomes, sest piletid olid saja aasta eest ostetud, kuigi me olime Sirruga mõlemad sellises seisus, et mõistlikud inimesed oleksid ilmselt koju jäänud (ja ca kolm nädalat polnud ronida saanud, sest haigused ja töökohustused jne). Temal ütlesid sõrmed üsna kiiresti üles (vähem kui tunniga kindlasti, aga ronimisaega oli ca kaheksa tundi), minul oli võhma nii vähe, et kui mõnda raskemat rada tahtsin ronida, pidin pärast seda puhkama, pea käis ringi jms jutud. Lõuna ajal tegin ronihalli diivanil lõunauinaku ja tagasiteel võtsin kajuti, et rahulikult magada saaks, aga ellu jäime. Täna õhtuks on isegi üsna normaalne olla.

Ehk siis elu tundub vahelduseks täitsa tore. Eriti tore oleks see, kui järgmise nädala lõpuks haiguse ajal kogunenud kohustustega ka järje peale saaks, nii et siin on ilmselt veel mõnda aega vaikne, aga tahtsin, et vanaema ka teaks, et ma olen elus. Nii et tervitan.

P.S. Loodan, et Nodsu tunneb ka end juba paremini.

P.P.S. Avastasin täna, et Duolingol on lisaks tavalistele harjutustele lisandunud hispaania keeles ka lugude kanal – asja teeb ägedaks see, et need on interaktiivsed. See omakorda tähendab, et tänapäeva keskendumisraskustega noored ei saa hakata lihtsalt ringi vahtima, vaid peavad päriselt aktiivselt lugema/kuulama, sest iga minutikese tagant on vaja küsimusele vastata vms. Juba mõne aja eest lisandus võimalus päevakajalisi jutukesi kuulata, nii et väga lahe, et keeleõpe on nii huvitavaks tehtud.

Advertisements

2 kommentaari

  1. tervidan vastu. tunnen piisavalt paremini, et tegin täna üle tüki aja esimese tantsutunni ära. kõik tööandjad ja kliendid on kah jube vastutulelikud, annavad muudkui ajapikendusi ja lükkavad asju hilisemasse aega, et ma jõuaks korralikult paraneda.

  2. Nii on 😦 Kõik hea saab kunagi otsa 😦 Laupäeval oli suusarada veel üsna korralik, aga täna ma vist enam loodusliku lume peale sõitma ei läheks 😦


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.