Vanus on ainult number

View this post on Instagram

Mis te trennis teete muidu? 😁

A post shared by Rents (@rrrents) on

Mu vanaema võib täna õnne tänada, et ta Tallinnas ei ela, sest muidu viiksin ma ta vägisi trenni. Nimelt näidati viimases Prillitoosis, et ka pea 80-aastased võivad edukalt ronimisega hakkama saada. Mulle väga meeldis selle tädi suhtumine, meil pooled 20aastased pole nii tublid, ta ikka innukalt käis ja proovis muudkui uuesti ja uuesti.

Mitte et ma tahaks otseselt reklaami teha, sest minu meelest on Ronimisministeeriumis viimasel ajal hoopis liiga palju rahvast, aga tõestab taas kord, et see tegelikult sobib kõigile. Mida ma muidugi kogu aeg teadsin, Eestis lihtsalt tundub kuidagi nii olevat, et 50. sünnipäeval paned passi kappi ära ja enam kodust välja ei lähe (no tööle muidugi ikka, pensini on vaja välja vedada). Ronitrippidele näeme kogu aeg pensionäridest ronijaid, tihti abielupaare, kes minust neli korda paremini ronivad (no neil on olnud aega trenni ka teha!). Nii et pigem suhtumise ja huvide küsimus. Ma lihtsalt loodan, et meie pensionärid ise eelistavad pigem talvel telekat vaadata, mitte ei jää selle pärast koju, et “ah, mis ma sinna laste hulka ikka ronin” – kuigi kurb tõsiasi on ilmselt ka see, et paljud ei jaksa sporti endale lihtsalt lubada, aga no õnneks on igasugu seeniorsoodustused jms.

Ehk siis siit lubadus vanaemale, tule Tallinnasse külla, viin su ronima. 😀

Pildil mina ja Reet kallistamas, no homo!

Advertisements

4 kommentaari

  1. meenus üks tantsuõpetaja ja koreograaf, kes lubanud nooremast peast, et viiekümneselt paneb pillid kotti, aga viis aastat tagasi tegi ta suure aplombiga oma 60. sünnipäeva kontserdi (tantsis ise, tantsisid ka õpilased) ja ei paista küll, et ta niipea järele kavatseks jätta.

  2. Ma ise olen küll spordikauge inimene, aga mulle meeldib, et teised seda pole 🙂 Käin ainult salstat, bachatat ja teisi Ladina-Ameerika tantse tantsimas ja see on tõesti midagi, mis mulle meeldib. Just see meeldib, et saan eraõpsiga tunde võtta, rühmatrennid ei meeldiks.

  3. Nüüd astusid mu varba peale, ei ole need vanurid nii hädad ühti. Ma pensieelikuna mugavalt üle 50’sena uhasin eile üle kuue tunni intensiivselt suusatada. Koju jõuges vaatasin, et energiat nagu üle ja läksin kaheks tunniks karate trenni. Jube mõnus tunne oli õhtul magama kerida. Ega muidugi iga päev nii sportlik pole, nagu mainisid on vaja veits ka tööl käia, et päris pensini välja vedada 🙂


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.