Jää on lahti

Kas te teate seda tunnet, et ükskõik kui kõvasti te silmi kinni pigistate, tegelikult ei saa enam ignoreerida seda, et kõik on muutunud ja oma eelmist elu ei saa enam kunagi tagasi? Pisidetailid, väikesed muudatused siin-seal ja ühel hetkel on järsku kõik nii teistsugune, et varasemast on ainult nostalgia. Mul oli väga lihtne teha Tallinnasse jäämise otsust, sest mul poleks olnud “vana head”, mille juurde tagasi minna. Kui mõlemad valikud on uued ja huvitavad, siis võtad rahulikult selle huvitavama ja erinevama, sest pole juuri, millesse takerduda.

Hea valik oli, üldse ei kahetse. Aga praegu on mul selline tunne, et midagi pole otseselt muutunud, aga ma KUULEN prõksumist ja ma näen neid jooni, ma näen, kuidas jää iga päevaga järjest rohkem praguneb. Näen, et kohe varsti nihutatakse mu juba armsaks saanud juust mult nina alt ära. Mis seal parata. Lihtsalt mul on muudatuste suhtes alati selline tunne,et need võiksid juba ükskord kohale jõuda, ootus on ju ometi raske.

P.S. Kui kedagi huvitas, siis ma sain oma Pythonikursusest kenasti läbi. Natukene kripeldab ikkagi, sest ma sain täitsa kogemata teada, KUI palju tegelikult teha võiks. Nimelt pidi lisaks ise projekti kirjutamisele ka kellegi teise projekti hindama ning mulle sattus selline projekt, kus oli kasutatud lambdafunktsioone (mida me kursusel õppinudki polnud), GETi (mida me kursusel õppinudki polnud) jne. Rääkimata sellest, et näiteks graafiliste asjadega töötamisel on mul ca miljon ruutkilomeetrit mänguruumi veel, lubasin Sirrule suure suuga, et teen ise rakenduse, mis arvutab kokku, palju keegi Gos punkte sai. No ja tegelikult jõudsin ma juba alustada node.js-i uurimist ka, sai suisa Vagrant installitud omale, et seda lihtsam teha oleks. Nii et nagu ikka, lõpetad ühe pisikese eneseharimise jupikese ära ja avastad, et suurem osa on veel ees.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.