Aga päike on nii tore

Kui alguses sadas vihma, siis nüüd on terve nädala selline mõnus 20-kraadine ilm olnud. Õpin innukalt hispaania keelt, näiteks sain teada, et nad vahivad mind nagu lolli, kui ma ‘papa’ ütlen, sest see tähendab kartulit ainult Lõuna-Ameerika hispaania keeles. Keedukartul käib siin muide igale poole, olin väga üllatunud, kui mulle veganomleti nime all pm kartulipuder köögiviljadega toodi, aga nad panevadki siin kartulit omleti sisse.

Teine tore asi on see, et vaikselt hakkab vorm tagasi tulema. Köhin vähem ja juba mäletan, kuidas ronimine käib. Teiseks otsustasime Siuranast kõigest paarkümmend kilomeetrit kaugemal olevaid seinu uurida ja avastasime rõõmuga, et seal on selline hindamissüsteem, nagu me harjunud oleme. Ei peagi enam nutma, vaid vähemalt iga 6A on taas flashitav, karmimad numbrid ka lubavad vähemalt.

View this post on Instagram

Best day ever #nospainnogain #spainal

A post shared by Rents (@rrrents) on

Sirru on vahel natuke pahur, sest tema seab suuri eesmärke ja siis on kurb, kui 6b flash ära ei tule. Mina võtan üsna vabalt ja keskendun rohkem sellele, et taas korralikult vormi saada ja kui ikka väsinud olen, puhkan rahulikult ja praen päikese käes pekki, mitte ei ürita end iga hinna eest ribadeks tõmmata. Terve suvi Soome seinu ju ees.

View this post on Instagram

Rocking my new slippers 😆 #spainal

A post shared by Rents (@rrrents) on

Advertisements

2 kommentaari

  1. Ma sain ükskord Hispaanias tortillat tellides meie mõistes omletti, aga see oligi selline aternatiivseid toite pakkuv koht, kust võis saada näiteks kuke harju india pähklitega, seakärssa suitsuangerjaga jms. Ja siis ka seeneomletti. Aga kui sa näed mõnes kõrtsis (sellises, kus kohalikud õhtuti hängimas käivad) tortillat sellise paksu rattana, mida sektoritena müüakse, siis proovi kindlast. Hea tortilla on tõesti väga hea. Kuigi ka supermarketi versioonid on söödavad. Aga selle leiva vahele panemisest ei saa ka mina aru.

  2. See, mida nemad siin tortillaks nimetavad, on jah sihuke paksem asi, aga päris hea.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.