anna kannatust

Mis mul viga on?

Ma näen viimasel ajal väga palju unenägusid ja need on KÕIK absurdsed. Kaks märkimisväärseimat olid vist need, kus ühes mainis Sirru minu kõrval istudes sõbrale, et kolib kokku ühe lapsega naisega, sest seal oleks tal võimalus saada allveelaevaehitajaks, mis on alati tema unistus olnud (mina olin nagu bitch say what???), ja teises otsustas mu purjus heteroseksuaalne sõbranna keset ööd ühe teise sõbra auto ära ajada, sest Teele Viira oli valmis temaga seksima ja sellist võimalust ei saa ju raisku lasta. Selle viimase juures on kusjuures kõige imelikum see, et pidin üles ärgates guugeldama, kuidas Teele Viira üldse välja näeb, sest ma olen ajalehtedes ta nime näinud, aga polnud õrna aimugi, on ta siis hetero või ilus või midagi muud. Insta piltide pealt vaatasin, et võiks ehk õhtuks või kaheks heteroseksuaalsuse ära kappi panna küll, aga tal on kahtlaselt mitme pildi peal mingi polt kõrval, nii et vist ei võetaks jutule.

No igatahes. Nüüd nägin ma unes, et olin põhimõtteliselt kangelane. Päästsin ühe naise kindlast surmast kuskil kaljude vahel, mul oli köis, tegin sõlmekese, saime ta turvaliselt välja, leidsin maast isegi ta rahakoti, viisin ta enda peatuskohta, et ta saaks end puhtaks pesta ja ma saaks talle mingid soojad riided selga anda jne jne. Samal ajal rääkisin temaga muidugi suvalist juttu, et teda rahustada, sest eeldasin, et inimene on just eluohtlikus seisundis olnud, ilmselt endast väljas. Tema oli tükk aega vait, kuni lõpuks teatas: “Issand, kui palju sa räägid. Ega sul vist eriti palju sõpru ei ole?”

Nagu ei mingit tänutunnet, ausõna.

Pildi varastasin ausalt Teele instast, et tõestada, et ei ole panda. Loodetavasti ei panda pahaks.

6 kommentaari “Mis mul viga on?

 1. mul sama seis, u nädal juba. täiesti absurdselt selged ja detailsed, ajuvabad lood. teele viirat pole küll veel olnud samas.

  1. Mul polnd aimugi, kes on Teele Viira. 😦
   Ei usu ka, et ma tast õudusunenägusid nägema hakkaks.
   Pigem… mmm… Kadri Voorand. (jazzkaare aeg noh)

 2. Mõtlesin ka täna hommikul selle üle ja
  ühinen rentssi asjaga unenägude suhtes,
  meeletud värvilised ja detailirohked unenäöd,
  samas enneolematud, midagi sellist ei ole varem nähtud.

  Kevad tuleb ikkagi, halleluuja, ja istub niimoodi unenäkku.

  Teele meenub mulle Kevadest kui Toots jälle midagi tagauksest
  jutuks võttis, mille peale Teele ei heitunud üldsegi,
  pigem kelmikalt ja isegi siira huviga küsis,
  sina ka nagu, Imelik, vä?

 3. Unenägude nägemine on individuaalne, ma ei tea kuidas sulle see Teele viirastub, aga et ta võiks olla Boy George õde, aga las olla. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.