Buu

Tahaks kõike ja rohkem ja kohe. Või tahaks vähemalt kindlust ja selget meelt. Aga saan ainult võib-ollaid.

Esimene mure on see, et koer läheb opile. Piimanäärmekasvajad. Déjà-vu? Jep, eelmisel aastal suhteliselt samal ajal oli täpselt sama asi, tookord lõigati välja, nüüd siis teise külje peal. Õnneks oleme silma peal hoidnud ja avastati väga varajases staadiumis, nii et selles mõttes on muretsemiseks põhjust vähem, kui eelmisel aastal (ja vähemalt saavad nibud otsa, taevale tänu), aga no ikkagi alati on mingid riskid jne. Tänu taevale, et vanaema juures on keegi vähemalt päeval kodus, on keegi, kes vaatab ja puhastab jne, aga niru.

Teiseks. Nagu te teate, olen ma üleharitud kahe magistrikraadiga kirjatsura, kes oma vaba aega millegagi täita ei oska. Kaua sa ronid, vahel tahaks vaheldust. Nii et loomulikult kandideerisin ma hiljuti kolmandasse magistrisse – see oleks kaugõppes ja sealsed teadmised tuleksid mulle mu praegusel töökohal VÄGA kasuks. No ikka metsikult. Ja oleks siis, et ma oleks saanud teada, et “kuhu sa, reo, ronid, kasi koju” või oleks mind siis avasüli vastu võetud. Mõlemaga suudaks ma leppida. Ei, vastu võetakse 50 tükki ja mina olen hetkel järjekorras rohkem kui kolmesajast inimesest 63. kohal. Ehk siis ma käin ringi ja ulun kuu poole ning palvetan, et 14 inimest enne mind oleksid vahepeal välismaale abiellunud või suurepärase teise valdkonna töö leidnud või otsustanud hoopis joogatreeneriteks hakata, sest no ma NII tahaksin sinna minna. Õppima minekut saab kinnitada kuni 18. mai südaööni, nii et ma käin iga viie minuti tagant lehte värskendamas muidugi, et näha, kui paljud on juba oma jah-sõna andnud ja kas on mõni ka keeldunud.

Muide, mis üldse saab, kui inimene näiteks vastab jaatavalt, aga juulis saab teada, et sai sisse mingile teisele statsionaari erialale, kuhu ta rohkem tahab? Kas siis võetakse lihtsalt sügisel vähem kui 50 inimest kaugõppele või eksisteerib tegelikult ka neil, kes 18. mail joone alla jäävad, siiski suve lõpuni võimalus?

Nagu keegi teist nagunii ei mäleta, on mul 17. mail sünnipäev – see oleks tõesõna parim sünnipäevakingitus universumilt ja iseendalt, ma nutaksin kolm päeva tänutundest. Või noh, nutan ma nii või teisiti, kehvemal juhul kirjutan siin sünnipäevanädalavahetusel nuuksudes, et joone alt ma alustasin ja seal ma ka lõpetasin. Nii et VÄGA intensiivne nädal on tulemas. Mul ei ole igatahes aega viis korda päevas matile astuda, öelge siis teiegi minu poolt Allahile paar paremat sõna ka, ehk peab ikka meeles. Või noh, hoidke seda samust, pöialt.

P.S. Ostsin uue juukseharja, suurimad ja mitmekesisemad tänud kõigile, kes sellele põnevale saagale kaasa elasid!

P.P.S. Vähemalt ilm on ilus. Ja ma olen PEAAEGU suvevormis. Nii kui kaal “õiget” numbrit näitab, ostan kevadrulle. 😀

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.