anna kannatust · Uncategorized

Tallinlased sõidavad nagu vaimuhaiged

Üks asi, millega ma pole Tallinnas ära harjunud, on see, et siinne liikluskultuur on äärmiselt egoistlik ja teised inimesed neid üldse ei huvita. Näiteks. Pean mina kaks korda päevas tipptunnil liikuma üle Stockmanni juures oleva ristmiku. Ja tipptunnil liiklemine pole tegelikult raske – selle ajal lihtsalt ei sõideta ristmikule välja, kui ei ole kindel, kas ka üle jõuab.

VALE! Vähemalt tallinlased pole sellisest geniaalsest ideest midagi kuulnud, nii et igal jumala hommikul ja igal jumala õhtul on seal näiteks trammitee blokeeritud, sest mingi tainas on sinna peatuma jäänud. Või terve ristmik, nii et üks suund ei saagi liikuma, sest nad ei pääse välja, sest teised inimesed on lihtsalt nii idioodid.

Nüüd on seal juba ca nädal aega tööl liikluse reguleerijad. Ma mõtlesin alguses, et foor on katki, aga ei. Linnavõim on lihtsalt taibanud, et need inimesed on liiga lollid, et täiskasvanute kombel valgusfoori kasutada, nii et ainus võimalus neid normaalselt liiklema panna, on maksta iga päev kahele inimesele, et need seisaksid ja näitaksid käega TÖÖTAVA FOORI ALL märke “stopp” ja “mine”.

MASENDAV.

9 kommentaari “Tallinlased sõidavad nagu vaimuhaiged

 1. Ma läbin sama ristmikku ka päevas vähemalt 2 korda ja … oeh. Kes tahab väita, et Eestis elavad targad inimesed, tulgu sinna ning ta mõtleb kohe ümber. Sama lugu on Liivalaia – Pärnu mnt ristmikuga. Ma ei saa aru, mis toimub selle autojuhi peas, kes näeb, et on ummik, ees autod ei liigu, keegi on veel rajavahetusega ka kellelegi sisse sõitnud, ning ta IKKA sõidab ristmikule. Et noh, äkki teised autod ta ees haihtuvad vms.

 2. Issand jumal kui nõus ma olen. Iga kord seal olles vaatan ja imestan, kuhu kurat mõne inimese mõistus jäänud on. Eelmisel korral üks ajuhiiglane üritas mind alla ajada jalakäijate teel, sest ta vist ei leidnud pidurit üles. 😀

 3. Meil siin on igatahes pealinn – kiired autod, suured mehed, blondid naised, muidugi jäävad provintsitarid hätta!

 4. Tallinlased ei sõida nagu vaimuhaiged, sest see on su peasees mis hakkab sõitma sellest ummikust, sest see pole normaalne olukord. Kui ei taha ummikut, sõida teisel ajal, ühistranspordiga, teist teed või üldse ära sõida, siis on kõik lill. Tallinnas sõidavad ka muud maakad ja ujedad ja häbelikud kes on load saanud seal linnades kus on ainult üks fooriga ristmik ja 0 trammi ja siis nad ei sõida vaid koperdavad tallinlastel jalus otsides ja nähes ainult teiste liiklejate vigu. Ja rentsi kui liiklus kõrgkultuuri esindaja masendumine annab mõista vaimuvaestele tallinlastele, et vaadake kui tubli ma olen ma tunnen värve. Elementaarne oleks taibata, et foorid ummikus ei toimi. 🙂

  1. Mina olen sel ajal üldse jalgsi seda ristmikku ületamas, lihtsalt igal hommikul on see ristmik konkreetselt kinni. Ja ma tõesti ei saa aru, kes see sõidab trammiteele, kui ta pole kindel, kas ta sealt ka üle saab.

   1. Sa saad oma masendusele vastuse Tallinna vaimuhaiglast, kes on sellise liikluse meil korraldanud. 🙂

    1. Ei, te kind of olete lihtsalt sitakotid pealinnas. Sa vist Tallinnast suuremas linnas ei ole näinud, aga ummik on täiesti tavaline nähtus liikluses ja ei vabanda välja ühtki neist jaburustest, mis seal toimuvad.

    2. Tere Mari nii, et tahad otse pealinnlasi solvata, aga see ongi ju täitsa õige, paljud tallinlased ei teagi et mujal on paremad suuremad ummikud millest nad on ilma jäänud. Ma võin sulle kinnitada et hullu pole midagi, kõik ummiku osalised saavad õhtuks oma koju või vähemalt jäävad ellu. Muidugi kui inimesed ei mõista toimuvat ja ei suuda kohe taibata toimuva korralduse sisu, mistõttu nad nii traagiliselt häiruvad, et neil tekkivad vaimuhäired ja masendus hood, siis nõrgema tundlikuma ja närvikavaga inimesed varuge kannatust vältige pingelisi olukordi, külastage julgelt meie linna tublisi vaimuarste. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.