anna kannatust

Taas catcalling’ust

View this post on Instagram

Doggo's enjoying life

A post shared by Rents (@rrrents) on

Minu kõrvalmajja on vist kolinud üks indialane. Nüüdseks oleme igatahes kaks korda väljas kohtunud ning mõlemal korral on ta teinud musitamishääli, vilistanud, karjunud asju teemal “Küll sa oled ilus!” ja “Sa oled kõige armsam!” ning isegi telefoni välja rebinud, et pilti teha.

Ma pole otseselt pahaks ka pannud, sest no mul on tõesti maailma kõige ilusam koer ja võib-olla on see mees tiheda asustusega suurlinnast, kus ei näe suuremaid koeri niimoodi igapäevaselt tänaval. Küll aga olen ma omaette kõkutanud, sest haha, näete, kiisu-miisutab mu koera (catcalling my dog kõlab paremini muidugi).

Mõtlesin, et olen originaalne ja naljakas – ning kaks päeva hiljem on sarnane lugu Redditis. Inimesed arutasid seda olulist keeleküsimust nii- ja naapidi ning jõudsid otsusele, et koera puhul on sobivad verbid hounding ja wolf-whistling. 😀 Vot nii osav tõlkija ma ei ole, et oskaksin seda maakeelde panna (pakkumised teretulnud), aga see on tõesti üsna geniaalne, hoolimata sellest, kui südantlõhestav on see, et internet on täis minust naljakamaid inimesi.

8 kommentaari “Taas catcalling’ust

  1. Alles postituse teise lõigu alguses sain aru, et esimeses lõigus oli koerast juttu, mitte sinust. Well done =)

    „Catcalling a dog“ on tõesti geniaalne. Tõlkimine ei tule kõne allagi mu meelest.

  2. Kui kassi kutsumune on kissitamine ja koera kutsutamine, siis kuidas sa kajakat kutsud hellitavalt? Sul on naturaalne zoofiil väljailmunud, varsti kutsub koera omale koju konditama . 🙂 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.