Et oleks ikka hea meel puhkusele saada

Täna on juhtunud hulk selliseid asju, mis esmapilgul tunduvad ebameeldivad, aga lõpuks on tulemus pigem parem kui enne. Esiteks ei ole meil täna vett. Okei, pesemine ongi ülehinnatud ja õnneks pesime pesu eile. Aga ma pikalt mõtlesin, et olen täna trenniminekuks liiga laisk. No kui on oht, et muidu haisema pean, siis loomulikult vean end ikka trenni kohale. Ja oi, kui hea trenn see veel oli.

Teiseks otsustas mu isikliku läpaka ventikas lõplikult hingusele minna, mis tähendab, et reisile seda kaasa võtta ei saa. Cyrus, kes oli suure suuga ammu lubanud uue tellida, ei olnud seda loomulikult teinud (tal on väga palju häid külgi, aga mina olengi see naine sealt anekdoodist, st minu eluloost, kes esmalt tuletab mehele kord kuus meelde, et võiks jõulukuuse välja viia, siis viib juunis ise, ja siis mees solvub, sest ta oli seda ju “kohe” tegemas – arvake ära, kas ta solvus täna selle peale, et ma lõpuks ise ventika ära tellisin?). Lõpplahendus oli aga see, et olime sunnitud mu Maci tühjaks laskma ja sinna kõik uuesti installima, sest selgus, et kõik mu hädad on tingitud sellest, et päris alguses, enne kui mina selle kätte sain, oli keegi natuke untsu pannud, mille tulemusel ei olnud häda mitte ainult virtuaalmasinaga, vaid ka saja muu asjaga, näiteks antiviirusega. Nii et tegime kõik kenasti otsast peale ja nüüd töötab (vähemalt hetkel) kõik nii kaunilt, et isegi ei igatse selle päris oma läpaka järele.

No ja siis jäin ma meie tüüpilise oktoobripaduka kätte, mis muidu ajaks hellalt närvi – aga kui tead, et 12 tunni pärast oled päikese käes, ajab ainult naerma.

1 kommentaar

  1. Puhka mönuga!!! Ma kah panin täna oma Novembrikuu lisapuhkuse kinni ja kulutasin tööl mitu tundi parimate snorkeldamiskohtde googeldamisele. Keskmisest keerulisem, sest tahaks ka ronimiskingad kaasa võtta, et oleks miskit teha kui vees ligunemisest ja õlle luristamisest isu täis saab. Leidsin uhe paljutõotava koha, ootab kambajõmmide heakskiitu.

    Vajalike judinate tellimisel, ei viitsi isegi endale tellida enne kui väga häda käes. Läpaka klaviatuur ikka vahetamata: juba kuu aega, ehkki iga päev vannun, et homme teen 😜


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.