Keegi odavat kolimisteenust oskab soovitada?

See hetk, kui sa arvad, et sul on usalduslik ja tore suhe, kus teineteise eest midagi ei varjata, ning siis selgub, et sel ajal, kui sina pahaaimamatult Tartus aega veedad, on ta Tallinnas täiesti süüdimatult ilma sinuta vähemalt korra pitsat ja korra Aasia tootu söönud. Ma küsisin suurisilmi ja väriseva alahuulega, kas ta TÕESTI sõi ilma minuta kevadrulle. Ta küsis igasugu häbitundeta vastu, kas ma söön Tartus tõesti ainult tervislikku toitu. KURAT, KAS ME MINUST RÄÄKISIME PRAEGU???

P.S. Seda postitust kirjutades meenus üks blogijanna, kes aastate eest täiesti tõsimeeli kirjutas, kuidas ta nuttis, sest mees jäi talle burksi söömisega vahele, kuigi sai ju kokku lepitud, et tervislik toit. Ja siis nad rääkisid sellest mitu tundi, kuni mees tunnistas oma viga (hahahahaa, mõne inimese parimad naljad on ikka need, mida ta ise usub, nagu “aga SEEKORD mu mees muutub” ja “aga ta ütles, et ta kahetseb, muidugi ma usun teda”).

6 kommentaari

  1. … hahahaa, aga meile meeldib ju kuulata ja uskuda ilusaid valesid, sest tõde on tihti midagi kole hirmsat. 😦

  2. Muhahahaaa. Mul selle peale tuli meelde jutt, mida üks suuremat sorti asutuses töötanud tuttav rääkis. Majas asus ka kohvik ning üsna tihti võis vahetult enne tööpäeva lõppu seal näha mehi korralikku praadi tellimas. Ei-ei, neil ei olnud lõuna vahele jäänud. Mehed kommenteerisid hoopis, et “peab ikka kõhu korralikult täis sööma enne kojuminekut, naine on jälle mingi tervisliku toitumise programmiga alustanud. Õhtusöögiks on mingi vetikasmuuti idudega ilmselt. Kodurahu huvides tuleb seda pulli kaasa mängida, aga tühja kõhuga ei suuda eriti viisakaks jääda.”

  3. “Meie kolime teid kindlasse kohta!” Hea odav! Kevadrullid on praegu veel hapud kes neid ikka nii vara sööb, võib kergesti kõhulahtisuse saada millel on tagajärjed.

  4. Paarisuhtes toiduga petmine on klassika:

    • Mis järgmiseks? Ei saa üksi koju jätta, kui GoT välja tuleb, sest muidu vaatab minuta???

    • Mitte ainult ei vaata, vaid vahele jäädes ka spoilerdab…


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.