Väljas on märts

View this post on Instagram

🤖#Blair #comics

A post shared by Mo Welch (@momowelch) on

Ärge laske end kalendrist segada, see ainult valetab. Ma ei ole ikka veel päris 100% terve, hoidun füüsilisest pingutusest ning endalegi märkamatult olen kuidagi vajunud raamatutesse ja ei kasuta enam isegi sotsiaalmeedist eriti – mõni päev on ehk üks kord meeles instasse vaadata, vahel piilun ainult paar korda messengeri või Skaipi, sest pole lihtsalt jaksu kellegagi suhelda. Sirgi alustab homme sotsmeediapaastu, mul on see kuidagi iseenesest tulnud – kui mitte täielik paast, siis vähemalt üsna korralik dieet küll.

Vahepeal tuli ja läks Atu sünnipäev. Ta on juba 14, nii et jalutuskäigud on hulga aeglasemaks jäänud, aga muidu tundub üsna kõbus. Trepi peal ohkab vahel ja teeb puhkepausi, sest mitu korrust pole naljaasi, aga saab ikka hakkama.

Õnneks saavad nad Sirruga kenasti läbi, sest 14. veebruaril on mul taas kohtumine oma elu armastuse, ülikooliga, nii et nad peavad jälle paar päeva omavahel hakkama saama. Mina omalt poolt installisin endale parema tööhoo hõlbustamiseks sellise äpi nagu Forest (mets) – põhimõtteliselt nagu tavaline pomodoro, aga iga pomodoroga kasvatad puud (ja laisklemise tulemusel hakkab puu närbuma). Ma olen nii lihtsa ajuehitusega, et sellised geimifitseeritud asjad töötavad minu peal üsna hästi. Pluss teadmine sellest, et minu tegevuse tulemusel istutatakse tõesti ka päris puid, on ju lahe. Nii et vaatame, kuidas sellega läheb, kas saab senisest paremaid tulemusi. (See on, muide, peamine põhjus, miks ma arvan, et mu väikevend on tegelikult robot või vähemalt reptiil – ta küsib täiesti siiralt küsimusi stiilis “aga miks selliseid asju vaja on, miks sa lihtsalt ei tööta, kui on vaja midagi tehtud saada?”) Jagan nädala lõpus esimesi tulemusi.

Lisa kommentaar

Kommentaare veel pole.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad