Ärge laske meedial endaga mängida

Uskumatu, kuidas inimesed lähevad kaasa iga teemaga, mille meedia neile ette söödab, kuigi ilmselgelt on igasugused “plagiaadiskandaalid” jms loodud lihtsalt selleks, et meie tähelepanu päris probleemidelt eemale juhtida. Hetkel muidugi on tõelised küsimused, kas vastlakukkel peaks olema moosiga või moosita, kas vegan-vastlakuklit on normaalne vastlakukliks nimetada ning mis inimene see üldse on, kes juba veebruari keskel neid mitu tükki ära sööb. Aga ehk ongi parem, et sellest avalikult ei räägita, sellised vaidlused kipuvad veriselt lõppema.

P.S. Käesolev postitus pole mitte mingil juhul katse juhtida inimeste tähelepanu kõrvale asjaolult, et ka üks minu lõputöödest sisaldas lehekülgede kaupa ühe allika tsitaate. Kuna tegu oli olemuslikult raamatuanalüüsiga, oleks seda muidugi raske olnud näiteid toomata teha, aga kes meil ikka nii süvitsi viitsib minna. Nii et loodan selle peale, et välismaakeelsest tööst ei saa pahatahtlikud lugejad lihtsalt aru.

17 kommentaari

 1. See aasta on kuklid mu sotsiaalmeedias välgatanud juba JAANUARI keskpaigast. Vastav päev alles märtsis – kas inimesed ei ootagi Seda Ühte päeva, et neid siis päevotsa kugistada? Kas neid võib nüüd suvahetkedel teha-osta-süüa? 🤯🤯

  • Minu loogika ütleb, et kui võib müüa, võib süüa. Aga mul on hea meel, kui sa ütled, et ei või, siis ma ütlen sulle, et sa oled ikka täitsa loll. Ja sina ütled mulle, et ma olen niigi paks. Ja ongi päev kohe lõbusam.

   • Mai ütle midagi, aint vaatan ja imestan 🤔🧐

    • Igav.

    • Rents on loll ja paks. Möh-hop!

 2. Ma urisesin leebelt oma kodukohviku peale, mis neid müüb ka umbes kolmekuningapäevast alates.

 3. Ma tegin oma ajus süsteemi, et osta ja süüa võib, kui müüakse, aga ise teen selleks Õigeks Päevaks.
  Kui teen.
  Ma tegelt ei ole väga suur saiafänn, ega ostma ka ei kipu, aga vahukoor mulle meeldib ja kui kukli sisse ka martsipani panna, võib vbla vaeva näha.

 4. Suured tüdrukud koosnevad enamjaolt transrasvadest. 🙂

 5. Muidugi on vegan-vastlakukkel plagiaat.

  • Minu meelest ei tohiks neid normaalsete kuklite kõrval müüagi, pärast mõni poolpime vanainimene ostab kogemata.

   • Kas tänapäeval on need piimasugemeta aerosoolkoorega kuklid veganiks ristitud? Siis võib juhtuda küll, muiste olid need odavamad kui naturaalse vahukoorega.

    Muide, ma sain nädalakese tagasi kergemat sorti närvivapustuse suure marketi puu- ja juurvilja osakonnas. Näppisin pakendatud küüslauku ja lugesin pakendilt, et tootele ei ole lisatud suhkrut, toode on vegan ja lisaks veel käsitöö! Õnneks mu kodupoes müüakse veel normaalset pakendamata küüslauku.

 6. Mulle meeldiks küll, kui verivorsti, piparkooke ja pashat on aasta läbi saada. Mis mõttes ma pean 9 kuud ootama? Mõistan jah, et “aga siis pole pidulik” või muu selline möga, aga no kui on pidulikuks vaja teha, pista küünal kuklisse ja pidutse. Las teised söövad rahumeeli iga kell ja iga kuu.

  • Aga kuhu jääb vähesest kättesaadavusest tulenev elitaarsusetunne?

 7. Tegelikult võib ajakirjaniku ja poliitikut õigusega tehisintellektiks nimetada. 🙂

 8. Muidugi on vegan-vastlakukkel plagiaat. Nagu me kõik teame, on vastlakuklid vabas looduses eranditult lehmapiimast tehtud vahukoorega. Eew veganid, mida nad õige mõtlevad, tahavad ka kuklit. Eew.

  (Jah, see oli sarkasm. Käige perse oma snobismiga.)
  (Ei, ma ei ole vegan.)

  • See oli hulga rohkem selline vastus, mida ma oma postitusega õngitsesin, aitäh. 😀

   • Vastus küll rohkem wildikale 😀 aga jah. Sa võid ka perse käia alati.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad