6 nädalat veel

View this post on Instagram

#Wating #gameofthrones #gameofthronememes

A post shared by Chad (@myself.chad) on

Ma kavatsen tõsiselt loendama hakata, see on ainus, mis mind reel hoiab. Teadmine, et see saab otsa. Kuus nädalat veel ja siis pean ma veel ainult eksamite pärast muretsema – ning nende jaoks saab vajadusel õppepuhkust võtta ja teoreetiliselt peaks see ainult üks lisanädal olema. Nii et tegelikult ainult natuke veel ja on esimene aasta läbi. Võta end nüüd ometi kokku, pane internet kinni ja tuubi, raisk. Mul on paar ainet, mis megalt huvitavad, aga kardan juba ette, mis eksamil saab, sest pidevas stressis on aju vastupanuvõime lihtsalt nii palju madalam, et no mitte midagi ei jää meelde, iga teksti peab kolm korda lugema.

Teemavahetus. Üritasin väikese mõtteharjutusena mõelda, kes uutest Riigikogu liikmetest mulle kõige uskumatum tundub. Mitte otseselt vastumeelsem, aga just selline “kas nad tõesti lasevad sellise sihukese koha peale?” Ja jõudsin otsusele, et Ruuben Kaalep. Vanemate tüüpide puhul on esiteks selge ringkaitse, Martinit-pojukest ei saa lihtsalt välja jätta, misogüünsed seisukohad, naisepeks ja rahakeerutamisega seotud skandaalid pole meil ju isegi presidendiametis MEESTErahvale takistuseks (kuigi ma arvan, et isegi rahulikel eestlastel, kes on harjunud sellega, et hapukoor ja stringid käivadki kuluaruandesse, oli veidi kibe vaadata, kuidas eelmine president enne ametiaja lõppu kähku abiellus, et Ieval, kes pole eestlane ja ei plaani ilmselt iial Eestisse kolida, oleks elu lõpuni õigus presidendiproua palgale). Meespoliitikule on reaalseks takistuseks ainult see, kui ta on gei (mõelge, kui kähku Toobal pildilt kadus, muidu oleks raudselt need väikesed kriminaalasjad andeks saanud, mis see tibatilluke ebaseaduslik jälitustegevus), kõik muu on nohu – mis on naljakas, kui taustaks mõelda, et mõne kuulsa naispoliitiku seksuaalne orientatsioon on avalik saladus, millest viisakalt ei räägita, aga karjääri pole takistanud. Huvitavad asjad need soorollid.

Igatahes jah, mina arvasin, et käitumisprobleemidega titte, kes avalikult anonüümset kommenteerimist tunnistab ja vihakõne kohta ilmselget pläma ajab, nad ikka Riigikokku ei lase, enne pannakse kas või Madison, aga võta näpust, alahindasin seda, kuidas noored on alati uut võimalust väärt – või miks mitte kuut-seitset. Eeldusel muidugi, taas, et nad meessoost on, skandaalidesse sattunud noored naispoliitikud kaovad alati kähku pildilt.

Hämmastavatest asjadest veel. Iga-aastasi kevadekuulutajaid, inimesi, kes Facebookis laulaksid, kuidas nad üldse ei vaata Troonide Mängu, polegi sel aastal näha. Ei teagi kohe, hakka või kirjutama mõnele, äkki on haiged. Muidu ikka esimesena internetis mainimas, et nad on erilised.

Ahjaa, ma ei söö seeni. Nagu lihtsalt ei isuta jne. Paar šampinjoni omletis kannatan ära, aga muidu ei taha. Nagu õu mai gaad.

P.S. Lubasin täna ühe kooliasja ära teha, aga GoT avaosa ja … Rasked valikud.

P.P. S. Ma arvasin ka, et Mountain on hiiglane, aga …

View this post on Instagram

😂😂🔥 #l4l

A post shared by Game of thrones 🗡️ (@world_ofthrones) on

12 kommentaari

 1. FB on rikkis, eepärast sa ei näe postitusi =)

 2. No ole sa tänatud spoileri eest. Mul on GoT 7ndast aastakäigust täpselt 2 osa veel vaatamata, täna õhtul teen ära, aga Mountain ilmselt ei avalda enam mingit muljet.

  Poliitikast ma parem ei hakka. Ahjaa, vaid niipalju, et meil siin tõuseb iga päevaga ühe geist presidendikandidaadi populaarsus. Väga lahe ja selge pilguga noor sell. Elame, näeme.

  • Haha, ta ON päris elus ka suur, üle kahe meetri pikk näiteks (206 cm ütleb internet), lihtsalt terve pere on selline ja vennad veel pikemad. 😀

   • Huh, kivi langes südamelt =)

    Aga päriselt ka, ma pean täna, enne kui õhtu jõuab ja kaks viimast 7ndat ära vaatan, hoolega igasugusest internetist eemale hoidma. KÕIK kohad on GoT täis!

 3. Tunnen sügavat gastronoomilist sümpaatiat praktiliselt kõigi söögiseente vastu, pilveseeni pole proovinud aga kaldun eeldama, et ei ütleks neistki ära kui keegi sousti sisse paneb 🙂 Eriti naudin korjamist ja söömist, söödavaks muutmise usaldan teistele 🙂

  Troonide mängust olen kuulnud, aga ei tea sõna otseses mõttes tuhkagi. Pildikastist jälgin viimased 10 aastat vaid mitmesuguseid eesti saateid ja vahel (kui kaasat kodus pole) mänguvideosid või youtube klippe suusatamisest, karatest, rallist, ronimisest ja “failidest” 😛

 4. Sellel näitlejal ei ole vendi, tal on üks õde ainult – need on lihtsalt mingid vennad, kes temast veel pikemad on. Pere olla pikk ikkagi, muidugi – isa ja vanaisa mõlemad sinna tema kanti pikkuse poolest.

  • pikk Sandori näitleja on?
   (Ei, ma ei vaata GoT, pole peale 4. hooaega vaadanud, sest “mul on endal ka elu”, aga pärilikkus on põnev!)

 5. See pilt tekitab sama tunde, mis minul oma laste vahel seistes on. Põhimõtteliselt olen ma oma 172 sentimeetriga väike käbi


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad