Häid uudiseid ka

Paari päeva eest üritasin juba guugeldada, kuidas sellel Aimaril läheb, kes Poolasse geeniravile tahtis, aga ei leidnud kuskilt midagi, ainult ühe mitme nädala taguse uudise selle kohta, kui palju tol hetkel raha koos oli. Aga täna oli Postimehes uudis, et operatsioon on juba tehtud, tekkisid küll mõned tüsistused, aga nüüdseks on ta juba kodusele ravile lubatud.

Mis mind väga üllatas, oli see, et kogu maailmas põeb seda haigust väidetavalt 123 inimest – ja samas on ainuüksi Eestist sel aastal kolm inimest Lastefondi toega Poola geeniravile saadetud. Kuidas nii haruldase haigusega inimesi just Eestis nii palju on? Kas siin diagnoositakse paremini või suudetakse neid kauem elus hoida või on esinemissagedus miskipärast Eestis suurem? Seda viimast ei tahaks väga uskuda, kui mujal sellele ravi välja töötatakse.

Muidu olen selline nohune ja köhane, aga ei kurda, sest kodus passimine tähendab hetkel seda, et saab kodutöödega tegeleda. Mul on üks aine, kus ma tahaks põhimõtteliselt KÕIK semestri alguses ette ära teha, et saaks edaspidi rahulikult muudele asjadele pühenduda ja ei peaks nii palju rööprähklema. Aga nagu te ehk mäletate, võtsin ma kunagi tasuta internetikursust õppima õppimiseks – ma ei ole üksi, kui ma ütlen, et tõesti on hea kursus, sest tänaseks on sellest saanud maailma KÕIGE POPULAARSEM kursus, sest imselgelt paljud teised inimesed tahavad ka õppima õppida. See on jätkuvalt tasuta ja ma jätkuvalt soovitan, aga ise hakkasin just võtma ka selle sama tädi (jätkuvalt tasuta) kursust Mindshift, mis põhimõtteliselt puudutab seda sama teemat. Nii et kui kellelgi huvi on, siis teate, et see on olemas. Mõlemad on sellised naljakad kursused, kus tundub, et inimestel on tõesti olnud lõbus neid teha. Ja no vanurite moevalikud ja naljakad videod ajavad naerma küll, aga samas jääb jälle paremini meelde ka.

3 kommentaari

  1. Lugesin “saab kodutöödega tegeleda” ja kulm kerkis, sest minu mäletamist mööda pole sa majapidamistööde teemat ilmaski siin blogis puudutanud. Et nüüd siis asjad niikaugel? Aga noh, juba järgmine lause juhtis mind taas rajale tagasi. =)
    PS. Tänud linkide eest.

    • Ja jah, istun kodus, et saaks rahulikult tolmuimejaga imeda. Meil on üks teine blogija, kes ükskord kirjutas, kuidas ta saatis mingile firmale tänukirja, sest nood olevat teinud MAAILMA PARIMA tolmulapi. Mina õnneks veel nii kaugel ei ole. 😀

  2. Just läbisin kursuse “Learning how to learn”. Aitäh soovituse eest, see oli hoogne ning samas mõnusalt humoorikas ning kahtlemata kasulik kursusus.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad