Eestis ei ole mingit elu Mallukata

View this post on Instagram

Blue skies

A post shared by Rents (@rrrents) on

Lugesin, et Porks ja Mallukas on Tenerifel, nii et mis mul üle jäi, ostsin endale ka kähku piletid ära. KÕIK on ju seal. Ilmselgelt mitte piisavalt kähku, Porks suutis sealt juba tuld tõmmata, aga no ehk saame Mallukalegi saba peale.

Tegelikult tahaks Mallut näha küll, sest ma ei ole temaga kohtunud umbes … umbes väga kaua, aga lubada ei oska, sest me nii erinevas kandis. Me oleme päris idaservas, kus need popimad ronimiskohad on.

Käisime Tenerifel esimest korda juba kahe aasta eest, see oli pm mu esimene ronireis (kui Soome välja arvata) ja peamiselt mäletan seda, et päikese käes oli küll väga soe, aga kanjonites külm, ja et ronimine tundus mulle megahirmus, sest hispaanlased polte ei raiska, neid pannakse üsna ahtralt radadele. Ja rääkides ahtritest, siis erinevalt Porksist sain ma seda eelmine kord väga vähe näidata, postituse alguses olev pilt on vist mu ainus urvitamispilt sellest reisist ja sedagi liiga kaugelt, et tõsiseltvõetav suunamudija olla. Loodetavasti parandame selle vea.

Aga väga lahe on vaadata, kui erinevad kogemused tulevad ühest pisikesest kohast. Ma Porksi blogi ei jälgi, aga eeldan, et tal on glamuur ja turistimine ja maalilisemad stseenid. Malluka elu tundub täpselt selline, mida ma neil päevil igatsen, kui olen endale liiga palju kohustusi võtnud ja otsa ei paista – ainult lesi rannas, veiniklaas käes (miinus laste kisa, aga need ta oma lapsed, nii et ju ta mingil määral naudib seda).

View this post on Instagram

We are making new friends

A post shared by Rents (@rrrents) on

No ja meie … eelmine kord sattusime me poolkogemata elama hipikommuuni, kus hommikuti polnud sooja vett (sest seda küttis päike) ja sakslastest naabrid ei saanud aru, miks me end väliduši all pesta ei tahtnud (uskuge mind, Cyrus on siin suurem hellik kui mina). Väga huvitav elamus oli, liha sõime igaks juhuks salaja oma toas. No ja põhiliselt külastasime igasugu kolkakohvikuid, sest seal kandis meie elu lihtsalt möödus, nii et paratamatult rääkisime hispaania keeles ja irvitasime, kui mõni hipster üritas flat white’i tellida (kuigi ma nutan sisimas, sest isegi lattet ei saa, piimakohv on siin kandis ainus variant – nii et paar korda peaks juba parema kohvi nimel tsivilisatsioonis käima). Nii et pisut … maalähedasem kogemus, aga kahtlemata megalahe. Esimene pilt seekordselt reisilt näiteks, meie keset hiiglaslikku mittemiskit:

View this post on Instagram

Modern mirror selfie with a random cute guy

A post shared by Rents (@rrrents) on

Seekord oleme neljakesi, nii et loodetavasti seltsis segasem. Sirru ei viitsi tavaliselt eriti niisama matkata, loodan, et kambaga ikka jõuame vulkaani kaema jne. Kuigi aususe huvides olgu öeldud, et eelmine kord oli vihmasem, nii et tegime ronimisvabu päevi siis, kui väljas sadas – no ja siis ei taha ju ka kuskile matkama minna, käidki ainult autoga linnas. Seekord lubab vähemalt esimeseks nädalaks järjest päikesepaistelist ilma.

P.S. Mulle väga meeldis see, et Mallu ei lasknud oma kommijatel hakata Porksi kallal tänitama – selge see, et me oleme kõik erinevad, aga see ei tähenda, et keegi teistest parem või kehvem oleks. Ainult tore ju, et blogimaailm nii mitmekesine on, mulle küll meeldib see.

1 kommentaar

  1. See Malluka geenimutatsioon,
    mis reaalse elu huumoriks keerab
    ja huumori tagasi virtuaalreaalsuseks
    on siis lõpuks ka ultrafemmarid vallutanud 😉


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Kategooriad