anna kannatust

Kohe varsti müüakse läbi ka blondid parukad

Lugesin just ajalehest, et need kaks Hiina turisti, kes lambist kohustuslikku kontrolli viidi, ei olnud puhtad mitte ainult hirmsast haigusest, vaid neil ei olnud suisa MITTE ÜHTKI haigustunnust. Nagu isegi köha ei olnud. Administraator helistas politseisse lihtsalt selle pärast, et noor paarike ei käinud eriti tihti toast väljas (äkki selle pärast ei käinudki, et kõik vahivad nagu pidalitõbiseid?).

Nagu ma saan aru, et administraator võib juba vanem inimene olla, kes neid noorusasju hästi ei mäleta – tahate ma joonistan pildi neist erinevatest põhjustest, miks ja mis asendis noored võivad eelistada hoopis hotellitoas aega veeta? 😀 Samm edasi ja paneme neile tunnusmärgid külge, et oleks kohe aru saada, kes valest rahvusest on v?

6 kommentaari “Kohe varsti müüakse läbi ka blondid parukad

  1. Kujutan elavalt ette, kuidas noored hotellitoas rahulikult … noh, koroonat mängisid ja Coronat jõid, jah! – ja siis löödi uks maha ja maskides kiir(abi)reageerijad kohale tormasid …

  2. Mis seal imestada, ülereageerimist võib mujalgi kohata. USA kehtestas presidendi käsuga täieliku sissesõidu keelu kõigile välismaalastele kes viimase 2 nädala jooksul Hiinat külastanud🙄 USA kodanikud lähevad 2 nädalaks garantiini😷

  3. Mul on praegusel perioodil siiralt kahju kõigist maailmas ringi liikuvatest asiaatidest ja hoidku Jumal kui mõnel neist veel nohu peaks olema….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.