Ise ka ei usu enam

View this post on Instagram

Pancakes, pancakes!

A post shared by Rents (@rrrents) on

Käisin hambaarsti juures kontrollis ja niite välja võtmas. Teise hambaarsti, mitte selle, kes tõmbas. Vaatas mulle suhu ja tegi imestunult: “Miks M sul ometi seda ülemist sama hooga välja ei tõmmanud? Mari, too valuvaigisti.”

Ehk siis lühidalt, iseendalegi üllatuseks jäin täna hommikul ilma ka kolmandast tarkusehambast. Neljas on õnneks väidetavalt täiesti terve, selle väljatõmbamiseks ei näe nad põhjust. No ja see kolmas oli selline tavaline üheminutitöö (that’s what she said, hehehe), nii et loodetavasti ei tekita ka paranedes erilisi vaevusi, esimene ju ei tekitanud. Hambaarst veel ütles rõõmsalt, et alumine tahab ju veel natuke paraneda, las siis paranevad koos. Tagasi ma enam igatahes ei lähe, parem karta kui kahetseda. 😁 Aga vähemalt praegu ei valuta veel miski, ainult kõht on tühi, sest ma ei söönud ju hommikust, arvasin, et käin kähku kontrollis ära ja siis otse lõunale.

Aga ongi viimasel ajal natuke palju söödud. Eile käisime me hommikul pannkooke söömas sellises kohas nagu Loft ja Ürdid, kus on pühapäeviti pannkoogihommik. Istusin seal ja mõtlesin, mis kõik võiks teisiti olla (valgust natuke vähem ja ettekandja VÄHEM abivalmis ja …) ning sain siis aru, et see koht on igati okei, see lihtsalt pole päris minusugustele. St mina tahaks sellist hubast ja rahulikku kohta, kuhu lähen nagu sõbrale külla (eriti sellise pannkoogihommikusöögi puhul), aga neil on tegelikult seal selline veidi kõrgema klassi koht, kus ettekandja on ikka valge triiksärgiga ja täidab su kohvitassi uuesti enne, kui sa sellele mõeldagi jõuad. Ma olen lihtne inimene, oleks Vesiväravas pehmed toolid, ma läheks sinna pannkooke otsima. AGA. Need koogid olid väga head, hind oli mõistlik (üle mõistuse kallid pole neil tavahinnad ka, aga no ikkagi selline 13 eurot burksi eest, mida igapäevaselt maksta ei tahaks) ja toolid OLID pehmed. Ja nende jaoks, kellele sellised iga silmapilgutuse peale abivalmilt ligi hüppavad kelnerid meeldivad, oleks teenindus ilmselt ka laitmatu.

Aga ma ise igatsen sellist vahepealset mõnusat kohta meie kanti. Et oleks hubane ja lihtne, aga kena ja armas ikka ka. Tehtagu!

Kui teil igav on, siis proovige, tegime väljakutse veidi raskemaks (selgus, et telefonita on seda neli korda lihtsam teha, nii et õppige minu vigadest ja ärge üritage end ise samal ajal filmida):

13 kommentaari

 1. Poska kohvik! Neil on ka pannkoogihommikud. Hind oli vist 5€ ja supermaitsvad! Hubane, stiilne, maitsev ja väga hea teenindus. Minu lemmik kohvik/resto siinkandis.
  Loft ja ürdid on kõrvalmaja 7ürti sugulane ning üpris sama kehva kvaliteedi-hinna suhtega. Teenindus hea, ilus ka, aga toit suht meh. Nt menüüst croissanti tellides sain ma mingi mini-ciabatta, mis oleks OK, kui menüüs croissant poleks. Ettekandja ütles selle peale, et koka menüüs pole seda kirjas?? Igasugu muid veidrusi on ka mul seal juba juhtunud. Väga tagasi ei tiku. Peaks seda kõrvalolevat sushit proovima.

  • Toidu kvaliteedi kohta ei oska jah midagi öelda, sest ma polegi midagi peale pannkookide proovinud. Aga Poska kohviku jätan meelde ja testin peatselt.

 2. Kykk oli äge ja tirriteeriv! Tekitas positiivse kadeduse krambi.
  Aga muidu 5€ pannkoogi ja 13 purksi eest läheb sinnasamasse riiulisse, et vaadake, iga KOV hakkab nyyd ise oma maanteid remontima, aga trassil Tallinn-majandusminni suvila tuleb 6-realine maantee. Eestis ma väljas söömas käia ei armasta, aga Lätis kyll (ja alkohol mind ei huvita)

  • 5€ on Tallinnas tavaline hind ja Kadriorus pigem odav. Mine proovi NOPist viie euro eest süüa saada.

   Mul muidugi hea seletada, ma teen pannkooke kogu aeg ise…

   • Hõh-hõh-hõh, Tallinna on minu juurest (koos vahepeatustega) 4,5-5 tundi autosõitu, maru kalliks ja aeganõudvaks läheb see pannkoogike. Ei saa yle Emajõest 😁

 3. ma ei tea kui kaugele su kant ulatub, aga kadrioru kõige mõnusam/hubasem koht on koidula tänava kohvik. ma ei oska ühtegi kohta siin tast paremaks pidada.

 4. Ei saanud kommenteerimata jätta, sest seni vaid üks kodanik puudutab postituse põhiteemat – kükkimist. Ma saan aru, et klikkide kogumise mõttes tuleb nagu muuseas ka toidust kirjutada, eriti soovitav kui magustoidust😜

  Kükk on MULJETAVALDAV! Tõusin lebotoolist et järele proovida. Koerte muigvel pilgud ja eilsest suusapäevast kanged liigesed-lihased kustutasid soovi eos. A keda ma lollitan, niikuinii ei suudaks. Natu trikitades saan ehk ühejala kükiga hakkama aga mitte sellises asendis🥺

 5. No mul annab täna kenasti tunda, et eile seda kükki katsetasin. Pool teen eeskujulikult ära vist. S.t alla saan ilusti, üsna aeglaselt isegi, mitte päris suvalt maha popsatades, aga üles saada tundub võimatu. Mu keha tundus eile nagu arvavat, et lihtsam võiks olla siis, kui see üles tõstetud jalg kuhugi kõrvale või taha sirutada aga ka nii ei õnnestunud.
  Praegu proovides sain kuidagi läbi häda üles siis, kui mõlema käega tugijalalabale toetada aga see ei loe muidugi 😦

  • No pole võimalik! (Otsin veel natuke, kindlasti on kusagil näha nöörid-traksid-tõstetalid, silmapete peab olema!)
   Heas mõttes kade, väga kade.

 6. See kükk on muidugi ulme.

  • Rents on lihtsalt nii palju mediteerinud, et nüüd leviteerib.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad