Paast

View this post on Instagram

Roar

A post shared by Rents (@rrrents) on

Mõtlesin, et teen ka mõneks ajaks paastu, sest kevad ju. Esimese hooga loobusin Facebookist ja Redditist (jah, jälle), aga niisama üldist netis ringiloiterdamist tõmbasin ka koomale. Suuresti oli see muidugi oludest tingitud, nii kiire on olnud, et ega eriti millekski muuks aega ei jää. Isegi trenni pole jõudnud, kuigi see on osaliselt sellest ka, et me Cyrusega oleme mõlemad sellised inimesed, et oskame korraga keskenduda ainult ühele asjale ja kui pühendume, siis täiega. Tal hetkel palju tööd, mul kooli, nii me arvuti taga elame, sõrmed valusad, selg küürus ja kael kange.

Täna üritasin sel nädalal esimest korda trenni minna – isegi soojendust ei saanud veel tehtud, kui selgus, et vanemate lennuk saabub oodatust tund aega varem, nii et läksin hoopis lennujaama koroonat mängima (tuntud ka kui catch me, if you can). Homme teen joogat, vannun.

Aga üldises plaanis on hea rahulik küll niimoodi, kui muudkui internetis ringi ei hulgu, aga samas selline vaimne loidus tekib ka. St elad oma mullis, mõtled ainult kindlatest asjadest ja polegi nagu millestki rääkida ju. Et kirjutan teile, et lõputööga on 1 samm edasi, 2 tagasi, sest sain preliminary analüüsi tehtud, aga selle tulemusel sain teada, et selle lähenemisega poleks ainehulk piisavalt suur? Ma isegi ei viitsi seda kirjutada, kes see seda veel lugeda viitsiks. Seda ütlen, et üks juhendaja ei saanud kohale tulla, sest Tartu Ülikool saatis just välja kirja selle kohta, kes ja mis oludes nende ruumidesse oodatud on (ta itaallane). Nii et mõjutab ka minu elu see koll.

Kui veel Facebookis käisin, siis sai päeva jooksul mõtteainet neljaks postituseks – no nädala alguses näiteks oli üks naine valmis ninast vere välja võitlema, et teisi veenda, et see, et inimene on korra elus 13aastase vägistanud, ei tähenda veel, et teda pedofiiliks peaks kutsuma, seda enam, et üldiselt on ta partnerid (st need 4 teist, kes teda ka süüdistasid) 15-16. Ja et inimesed pole head või halvad, teod on, aga üks halb tegu (no näiteks lapsevägistamine) ei tähenda veel, et me nüüd kõik inimest muudkui hukka peaksime mõistma. Kirss koogil oli see, et ta ajas seda juttu FEMINISTLIKUS FOORUMIS ja ükski adminn ei näinud põhjust sõna võtta enne, kui ta hakkas juba rääkima, et äkki ikka üks väike vägistamine ikka päris nii hull asi pole. Enne seda lasti … kolm päeva vist suisa möllata tal. No selline inspiratsiooniallikas ju, kohe tahaks isegi sõna võtta.

P.S. Juukseid peaks lõikama.

P.P.S. Muudetud: töökaaslane lubas koti endale võtta.

8 kommentaari

 1. Uuskasutuskeskus ja Humana võtavad ka meeleldi selliseid asju vastu.

  Aga kui kellelgi ei ole, siis lisan omast kogemusest, et käsipagasi mõõtudes seljakott on superhea asi. Mul endal lihtsalt on juba üks, seepärast ise ei pretendeeri.

 2. Loen elule värvi lisamiseks kah seda foorumit ja täpsustan, et geenius/kurjategija teljel vaidlejate hulgas jäi ÕNNEKS peale see pool, kelle arvates inimese looming ei kaalu yles tema vägivallategusid. Ja karistust saab vormistada mitmel moel, aga kindlasti mitte nii, et viibutame natuke sõrme, syydistame natuke ohvreid ja siis jagame auhindu edasi. Omast käest saan öelda, et millegi loomiseks ja viimistlemiseks energia saamiseks EI OLE VAJA tunda õnne teise inimese alandusest ja valust.

 3. Väga nummi seljakott ja veel punane, ma küll tahaksin! Tallinnas.

  • Vist leidsin uue omaniku, kui ta seda nüüd kuuks ajaks tööle vedelema ei jäta, sai ära antud. Kui ta ümber peaks mõtlema, võtan sinuga ühendust.

   • Hea kui asi lähedalt omaniku leiab 🙂

 4. Ma käisin selle sissekande mõjul seljakotipoes!!!! Ei ostnud midagi (veel), aga lähen kohevarsti jälle.

 5. Hiljaks jäin!
  Minu praegune seljakott on suht suremas.
  Ei tea, kas on väga reeturlik uue järgi vaadata, kui teine parajasti oma viimset võitlust võitleb?

 6. Inimese ja tema tegude lahus hindamine on selline trikiga asi., mida peab oskama kasutada.
  Stockholmi sündroomi puhul oleks sellest abi – ta teeb küll vahepeal ilusaid žeste, aga kohe sealsamas on jälle ilge tõbras, see ei tähenda, et ta on korraga kena inimene ja siis komistab, sest need on teod, mida peab vaatlema isikust lahus. Kui halbade tegude kaal on raskem heade tegude kaalust, tuleb teha loogiline järeldus ja sellest suurepärasest isikust lahku minna.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 • Kategooriad