faith

Kui ma annaksin auhinna

Mitte et mul midagi anda oleks. Aga KUI ma annaksin auhinna parima eestikeelse ja võõrkeelse esimese aprilli postituse eest, siis need läheksid vastavalt Eveliisile ja sellele laste vabasoolo suvelaagri reklaamile.

Eveliisi postitust lugesin õhtul hilja, ammu oli kuupäev meelest ära leinud ja lisaks oli lugu selline, et keris usutavalt – no et alguses mõtled, et no äkki AINULT temaga ja. Lõpus olin hetkeks isegi segaduses, kuni kuupäev meelde tuli ja kinnituseks seda meiliaadressi vaatasin. 😁

No ja see ronimislugu oli lihtsalt nagu rusikas silmaauku. Seal oli kõik hea ja kõik nö ronikultuuri valukohad said ära mainitud. Minu jaoks oli see autos elava hipi esimene töökoht ja tõmblev lapsevanem hulga naljakam kui nö peateema – aga põhimõtteliselt iga lause võttis muigama.

P.S. Uudis selle kohta, et Silvia Ilves saab viienda lapse, sedapuhku Paul Neitsoviga, oli ka päris hea. Kiidan heaks.

8 kommentaari “Kui ma annaksin auhinna

  1. Usu või ei, mina läksin Eveliisi aprillinalja õnge. Ma lisatud meiliaadressi ei vaadanudki, sealt oleksin vihje saanud, et asi pole õige. Puhisesin omaette, et inimene ikka täitsa ära pööranud. Järgmisel päeval läksin kommentaare vaatama, sealt sain teada, et aprillinali. Mida see ütleb minu intelligentsi kohta, hmm?

    Aga see laste free solo suvelaagri tekst on geniaalne. Honda Civic, survivors discount – no iga sõna puhas kuld =)

  2. Mul õnnestus uskuma jääda uudist, et Rootsi lõpetab lageraied. Hakkasin juba mehele elavalt kiitma kui tublid need rootslased ikka on, et niisuguse targa asja lõpuks ära otsustasid 😀 Tüng.. Naiivne hing, mis sa ära teed 🙂

  3. Eveliisil on viimane aeg nii palju filtreid peal piltidel et pole mingit iluteenust vaja enam tellida. Loodan et rahvas päris ära ei ehmata peale karantiini kui botox ära vajunud on.

        1. Jah, leiab ju sobivamaid asju. Näiteks ronida ta üldse ei oska. Ilmselt ei tee isegi boulderdamisel ja liidil vahet jne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.