anna kannatust

Kui vaikne

View this post on Instagram

Good Morning 🌞 @jeffreestar

A post shared by J E F F R E E S T A R (@jeffristan) on

Mitte keegi: …

Nagu seriously MITTE KEEGI: ….

Nälgiv blogija: “Omg, NII paljud on küsinud, kust kaudu mulle raha saaks annetada, nii et ma tegin selle jaoks kolm erinevat nuppu. Vajuta siia, siia või siia. Või tegelikult siia võib ka vajutada. Ja kui tahaksid sulas anda, too kilekotiga ukse taha, ega mul mingi vaev ei ole see tuppa tõsta.”

Ei, aga päriselt? Kott kartuleidki? Muidu vaesed staarblogijad peavad hakkama jälle mobiilide var ausa tööga palehigis raha teenima.

20 kommentaari “Kui vaikne

 1. oeh, ma olen ikka nii rikutud ja halb. ma ei loe neid juba ammu, aga ma kohe arvasin ära, kellest jutt käib. ja sina ka, võeh! sõõrukas ja liviko võivad miljoneid küsida, vaesed blogija 2 eurot ei või!

    1. No see on juba sinu valik, kui tahad selliseid inimesi sponsoreerida. Nagu perekoolikad, kõik kiunuvad, aga ikka loevad.

  1. Mul ausalt öeldes oleks kergelt imelik abi küsida olukorras, kus näiteks Toidupanga varud nullis on. Aga eks mõni inimene mõtleb igas olukorras eelkõige enda kõhule. Iseasi, kas see nende puhul see kehaosa on, mille peale nad esmajärjekorras mõtlevad.

 2. No nagu ma aru saan, siis enne seda Tenerife reisi sai töötav naisblogija tööandjalt mingi boonuse ja tuludeklaratsioonilt mingi summa ja panid selle huugama Tai reisi peale, ei arvestanud et koju jõudes on nah.i tööga ja raha otsas. Just kolinud ja üür ka kallim. Nu mis sa teed küsid 2 eurot toetuseks. Ah, mis siin ikka öelda. Peale seda et nagu mõistust napiks.

 3. Rents, ma ausalt öelda imestan, et sa imestad =)
  Iga vähegi Eesti blogindusega kursis olev indiviid, lugegu ta siis jutuks olevat blogi või mitte, teab, et Marimellide masin töötabki shoki ja klatshi jõul. Tegemist on lihtsalt järjekordse skandaali punnitamisega, klikkide tarbeks, hea õnne korral toob mõne annetuskopika kah sisse. Ausalt, mu meelest on Marimell NII teiselt planeedilt, et isegi selline väike liigutus nagu silmade pööritamine nende stiili peale on mõttetu energia raiskamine.

  1. Mis ma siin nüüd imestan või olen, a leopard never changes her spots – ei saa nemad ilma oma käitumiseta ja ei saa mina dramaatiliselt silmi pööritamata. Trenn seegi.

 4. ohjeebus. peaks toidupangale annetama v miskit. ma nägin neid ka, oma fb voos laivis (sest mingi tuttav vaatas seda ja fb lahkelt pakkus, et tahad äkki ka, snoozesin nad kuuks ajaks, et ei peaks uuesti nägema).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.