anna kannatust

Kas keegi Hard Rock Laagris käis?

Ei tea, kuidas seal telklaagris voolava veega oli? Saan aru, et hipilaagri ümber käib praegu kogu see tsirkus selle pärast, et pole voolavat vett ja seetõttu on suur nakkusoht – erinevalt siis juba toimunud Hard Rock Laagrist ja peatselt saabuvast rallist, kus ilmselt on ka iga kahe meetri tagant kraan, et inimesed saaksid käsi pesta. Või mis seal see erinevus on peale selle, et hipid nii palju raha kaasa ei too?

Ärge saage valesti aru, mitte et mul midagi ärakeelamise vastu oleks. Vastupidi, rohkem võiks keelata!

Ja üldse, kasige mu murult minema!

11 kommentaari “Kas keegi Hard Rock Laagris käis?

 1. Jah, oleks too Sirts pand laagri eestikeelseks ametlikuks nimeks “Eksklusiivne eliit-hipilaager Ainult Valgetele Keskealistele Heteronormatiivsetele Heal Järjel Meestele” vms, poleks mingit muret. Aga nüüd! Bränding ikka loeb!

 2. HRL kestis kaks päeva ja seal on alati olnud voolavat vett ja välikäimlad, hipilaager plaanis kuu aega põõsasse kakada.

  1. Olen HRLis varasematel aastatel käinud, välikäimlaid mäletasin, veekraane mitte. Ja kuskil oli kirjas, et vetsuvõimalus oli olemas, kuigi ega mina tõesti ei tea, kas see tähendas ühte ämbrit, mida põõsa alla tühjendati, või midagi muud.

   1. Veekraane on näha olnud viimase 5 aasta jooksul kõikidel suurüritustel, kus ma käinud olen (Weekend festivalid, maratonid-jooksuvõistlused, Rammsteini kontserdid jms).

 3. Rally Estonia toob nii palju pappi (ja kuulsust) sisse, et seda ei riskiks ükski valitsus ka täiemõõdulise epideemia puhul ära jätta. Muidugi on suur võimalus, et tuleb uusi nakkusekandjaid, sest iga piiriületaja on potensiaalne oht. Eks poliitikud ja ärimehed kaaluvad riske ja kasusid ning otsustavad selle põhjal. Hipilaager oleks toonud vaid riske, populaarsust tõi pigem ärakeelamine.

 4. Täpselt sama oleks, kui asotsaalid teeks oma kokkutuleku ja vahetaksid oma kogemusi laagrikülalistele.

  1. Ma olen välismaistel pungifestivalidel käinud, julgen arvata, et see on su kujutelmale üsna lähedal, ainult selle vahega, et asotsiaalid ilmselt ei lähe vale bändi särgiga inimestele kallale.

 5. Tavaliselt saavad hipid kokku ikka Kanepis, selge et Antsla kandist minema pekstakse, seal ju ainult kasvab karuputk ja seda on eluohtlik kallistada.

  1. Ma elan Kanepi lähedal. Hipisid seal ei ole ja peale nailondressi vaadatakse kõike ja kõiki muud kõvera näoga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.