movies

Cobra Kai

Minu viimase aja parim avastus, täiesti uskumatu, et ma varem selle peale sattunud polnud. Kas te Karate Kidi mäletate? Seda originaali? Noh, nad on nüüd suureks kasvanud, aga ikka veel vihkavad teineteist. Ja üks on end suht põhja joonud. Ja noh, nagu päris elus nii tihti juhtub, vahet pole, kui lahe sa gümnaasiumis olid, täiskasvanuiga lööb sulle ikka rusikaga näkku.

Kes oskas arvata, et loomulikult hakkab keegi kedagi treenima, võib küpsise võtta. Ainult et eelmise filmi antikangelane on nüüd … mitte eriti kangelane, aga vähemalt peategelane. Ja nii palju lolle nalju, et teisipidi hea. Vähemalt esimene hooaeg. Ja see on imeline, et nad suutsid samad näitlejad sellesse projekti kaasata – muide, karate kid sündis tegelikult 1961. Mis tähendab, et juba esimeses filmis oli ta tegelikult 23, nägi lihtsalt noor välja. Ja no praegu ei näe ta kohe kuidagi välja, nagu oleks kohe 60. sünnipäev kukkumas, väga hästi säilinud. Iial ei pakuks, et ta tegelikult William Zabkast vanem on.

Ah, mis ma ikka seletan, vaadake treilerit:

2 kommentaari “Cobra Kai

  1. Omg – ma olin segaduses, et kelle blogi ka loen. Sa oled oma eluvana fondi ära vahetanud. Nagu polekski enam Rentsi blogi ju 😂

    Tegelt kõik ok, aga lihtsalt vajab harjumist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.