anna kannatust

Oeh, ega ma ise ei tahakski, aga …

… lugejate tungival nõudmisel annan survele järele ja kuulutan välja konkursi uue vana hea päisepildi leidmiseks. Ehk siis olge nii kenad, saatke mulle julgelt pilte sellest, kuidas te ise või teie isad/pojad/vennad/vanaisad palja ülakehaga* naiste aluspesu kuivama riputavad. Pildikvaliteet peab hea olema, sest nagu näha, suurendataks seda üle kogu ekraani. Soovi korral on lubatud teatud originaalsus, no näiteks selline pilt oleks ka üsna okei:

Kui oma pilti saata ei taha, siis hoia suu kinni ja ära enam mölise. Kurat küll, igaüks on ikka kriitik.

* Sest innovatiivsus on ka oluline, olgem ausad, liigne kaetus oli eelmise pildi ainus miinus.

P.S. Juhuks kui mõni blogilugeja peale sattus, siis jah, see olin tõesti mina, kes eile uusi rätikuid ostis, aga sel ei olnud midagi pistmist Mallu kirgikütva postitusega. Inimesed võivad ükskõik kui kultuurset nägu teha, aga kõige rohkem huvitab neid ikka see, millega keegi oma tagumikku nühib, tõesõna.

17 kommentaari “Oeh, ega ma ise ei tahakski, aga …

 1. Minu meelest pole asi mitte niivõrd päisepildis, kui selles, et eelmine punamust kombo koos endise päisepildiga oli kuidagi rebel, nagu inglased ütlevad, ja andis su loomust paremini edasi. Praegune on kuidagi taltsas. Aga eks see ole ka lugejate jaoks harjumise küsimus.

  1. Jah, mulle ka iseenesest värvid meeldisid ja pilt ka jne, aga lugeda oli arvutiekraanilt lõpus tõesti kehv. Aga tean ette juba, et kui uue pildi valik minu enda kaela jääb, läheb aastake, enne kui leian midagi juhuslikult. Paar ideed on olnud, aga ükski polnud piisavalt hea kvaliteediga pilt. Tee või tõesti ise.

 2. Ma arvan et popim oleks kui sexikad pärdikud ise oma musta pesu oma palja ülakehaga oma nöörile riputaks või ise ripuks nagu märg pesu 🙂

 3. No ei ole võimalik!! Ma arvasin, et olen ainuke, kes Mr Pesuriputajast puudust tunneb, kuid viisaka inimesena ei hakanud sõna võtma, teda taga nutma. Aga näe, on teisigi minusuguseid!

  1. Oi, ja kuidas veel! Olgu öeldud, et ka mina ei hakanud lugupeetud autori kallal inisema, aga see eelmine pilt oli ikka tunduvalt parem. Sobis selle blogi vaimuga, kui nii tohib öelda. Praegune jätab mulje nagu kirjutataks siin blogis kuuloomise aegu ämblikuvõrkudega kogutud leige haldjaila abil tšakrate avamisest. Anna andeks, Rents, sa oled väga ilus ja tore ja muidugi meeldid mulle ja muidugi tahab ka kõige arukam inimene aeg-ajalt muutusi, aga see ei ole õnnestunud muutus. Ja ehkki oleks meeletu au olla su blogi kaanestaar, annan ma endale aru, et ma ei suudaks vajalikul tasemel poseerida isegi kui ma oleksin vormis.

   1. Jryiiiik, täpselt! Haldjaila ja tšakrad kumavad sellelt päisepildilt vastu. Liiga lahjad värvid, liiga vähe pärdikuid ja üldse. Aga kuna ma pole see mees (ma pole muide üldse mees), kes suudaks pakkuda ise sobivat fotot, siis lepin Rentsi valikuga (ja loodan vargsi salajas, et leitakse midagi iseloomukamat).

    1. Millegipärast on jäänud mulje, et päises võiks olla midagi sellest multikast –

     – näiteks umbes 2:16 kandist. Kahjuks on ka siin pildikvaliteet kehv, kuid teema on ju täpselt õige 🙂 ?

 4. Feedreaderis polnud kujundusel vahet ja tekst oli alati verdana 😛
  Ainult pilte käisin originaalpostituses kaemas 🙂
  Kuid pildistamisabi pakun ikka juhuks kui mõni isasem paljaks tahab võtta.

 5. Eelmine pilt oli hea, aga praegune on ka päris humoorikas ju.
  Mul on kyll jumalikult reljeefse fyysisega jumaliku modellipotentsiaaliga vanamees (mitukend aastat suitsetamist on inimese põnevalt ära mumifitseerinud), aga teda midagi kunstipärast tegema saada nõuab ise juba leiget haldjaila, 32,17 musta kuke verd ja tonni neitsihigi. Ma jätsin sellepärast isegi paljaste meeste pildistamise ja maalimise maha! Rents, see postitus on pipar mu igavesti verdvoolavatele lahtistele hhingehhaavadele (naerumöirete saatel vasakule ära)

  1. See mungapilt on juba uus, kui sa seda mõtled, see meeldib mulle endale ka. Ütle oma mehele, et kui tema saadab mulle oma palja ülakehaga pildi, saadan mina enda oma vastu. 😀 Ainult ooteaeg on, aga nagunii oli plaanis taastoota üht teismeeas väljas lume sees tehtud palja ülakehaga pilti.

   Selle mungapildiga on see häda, et tahaks sinna viite juurde panna, aga ma ei leia originaali. Aga kuna see pole minu pilt, pean autori nime juurde panema, et viisakas oleks.

 6. Mul tekkis küsimus, et miks eeldatakse sellelt vanema päisepildi mehelt pesu riputamist? Äkki hoopis varastab, mh-ah?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.