art

Parim. Äpp. Ever.

View this post on Instagram

My baby love ✨🌸 📸: @favelamunk

A post shared by Perifit (@perifit.co) on

Nägin nii naljakat reklaami just, et pean seda ka teiega jagama. 😀 Mehed, hoiatan ausalt ette, kui olete “naiste asjades” nõrga südamega, siis ärge edasi lugege. Olete hoiatatud!

Oot, mida te kõik ikka veel siin teete? Nojah, ise teate.

Igatahes. Teate, kuidas tänapäeval peab absoluutselt iga asi olema mänguliseks tehtud, et inimesed viitsiksid seda kasutada? Mulle reklaamiti just Duolingos asja vaagnapõhjalihaste treenimiseks, mis meenutas mulle kohe seda tupega maalijat, kes meil 90ndatel kuulus oli. Point siis selles, et sul on … pisike dildo, millel on LED-tuli, sest loomulikult on sellel LED-tuli. It’s 2020, baby! Ja see on ühendatud äpiga. Saad valida mõne erineva mängu vahel, aga kõigi point on selles, et sa kontrollid oma tegelast vaagnapõhjalihastega. 😀 Naised Facebookis juba arutasid, et peaks sellest ametliku e-spordiala tegema, võistlustega jne. See oleks küll hea asi, mida CV-sse lisada, selle nimel ostaks või ise.

Aga vaadake ise:

EI, see ei olnud reklaampostitus, mul pole õrna aimugi, kas seda üldse Eestis müüakse. Lihtsalt oleksin peaaegu pissi püksi naernud seda nähes. Ilmselge märk, et peaks ostma, eks ole.

14 kommentaari “Parim. Äpp. Ever.

 1. Mul on Austrias üks tuttav kahe lapse ema, kes juba kuu või kaks tagasi seda mängulist treeningut oma blogis kiitis. Iseenesest on vaagnapõhjalihaste treenimine vajalik ja arukas tegevus, aga enne äppi sai seda ju ka kuidagimoodi teha…

 2. Mulle tuli eile öösel hoopis mõte heaks edasiarenduseks. Äpp, mis võtab ära su telefoni klaviatuuri ja sunnib sind vaagnapõhjalihaste abil morsekoodis sõnumeid toksima (või siis pingutama? pigistama?). Lisaks lihastele oleks see ka üldhariduslik, sest õpetab inimesed uuesti morset kasutama ja no see teadmine ei jookseks küll 21. sajandil kuidagi külgi mööda maha.

 3. Perifit omab täiesti Euroopa lehte ja läbi selle ostes tuleb see siia Prantsusmaalt. Mina igatahes olen reklaami ohver ja ostsin. Momendil saab selle ka suure alega, nii 100 euri kanti, tasuta saatmisega (jaanuaris oli ale -20% lisaks). Ja jah, mängida on nii tore, et võib endale alguses lausa liiga teha 😀

  1. Tunnistan ausalt, et mu mees kuulis, kuidas ma selle üle naersin, ja pani selle ka mulle jõuluvana kingikotti. Siiani on päris huvitav olnud, ma ei tea, kas ma olen nii julge blogija, et suisa arvustust kirjutama hakata. 😀

   1. Perifiti kohta vist kohalike kasutajate arvamusi ei olegi (üsna uus ja vähe reklaamitud asi, aga selle analooge saab osta näiteks xxx poodidest ja viibrik on laiemalt tuntud), oleksid pioneer siis 😀 Ingliskeelseid ka palju ei leia. Enamik on neid harjutusi tegema sattunud kui juba probleem kallal ja tõsine ja ega rasedusest/sünnitusest saadud tagajärgi ära ei olegi võimalik hoida, aga mina igatahes otsustasin põnevusest osta (et mis seis seal siis lihastega on) ja eks seeläbi ka ennetada vanusest tingitavaid lihaste nõrgenemise probleeme. Ja eri asjade vahel valides tundus just äpiga variant kõige informatiivsem, sest seal näeb reaalselt tagasisidet ja progressi. Sest et neid harjutusi ON võimalik valesti teha! 😀 Ja ka seeläbi tegelikult kahju tekitada.

    1. Jah, ma ka lugesin, et minusugune peaks kätt kõhu peal hoidma, et veenduda, et ta ei aktiveeri liigselt kõhulihaseid samal ajal. Keeruline teadus.

 4. Perifitil on selle jaoks see va ülemine sensor, mille näit tuleb hoida nii madal, kui võimalik, parem lausa null. Aga esimese päevaga tekkis tänu neile mängudele selline hasart, et järgmisel päeval oli tunda küll, et kõhulihased said ka trenni 😀 Järgmine kord olin juba targem (loe: osavam). Kuid nagu eri kohtade tagasisidest näha, siis pidamatuse puhul saavad pea kõik päris kiirelt probleemist vabaks. Ja tundub inimlikum, kui viibrik, ennetamiseks kindlasti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.