anna kannatust

Lõpuks ometi üks korralik skandaal jälle

Mõtlesin, et Trumpi poole pealt ei tulegi enam midagi peale surmaeelse korina ja rahade kantimiselt pudenevate sentide kõlina, aga ei ikka sai veel asja. Nimelt avaldas New York Post (mitte segamini ajada sellise igati tõsiseltvõetava ajakirjaga nagu New York Times) “uut infot” Biden Hunteri “Ukrainaskandaali” kohta. Ja see info on selline, et loed ja esimese hooga mõtled, et mitte keegi ei oleks ju NII loll, et seda uskuda, aga siis tuleb meelde, et meil siin 15 protsenti valis EKREt, nii et sellised kõik kindlasti usuvadki. Internetist jääb ka mulje, et piisab sellest, et Trump Twitteris ütleb, et “nüüd avalikustan KÕIK Hillary materjalid”, ning kõik usuvadki, et issi täiega avalikustas, mis sellest, et loomulikult erinevad ajakirjad hüppasid selle peale ja DOJ oli sunnitud kohtus tunnistama, et Trump valetas. Ehk siis Trump saab mängida selle peale, et ta jüngrid saavad info Twitterist ja hilisemaid artikleid enam ei loe, sest seal on nende keskendumisvõime jaoks liiga palju tähemärke.

Aga tänase Skandaali lühikokkuvõte eesti keeles. Meil on siin arvutipoe omanik, kes väidab tõsimeeli, et Hunter Biden tõi talle mitmeid kalleid arvuteid parandada ja ta ei näinud selles midagi imelikku, sest no rikastel inimestel on palju arvuteid (sest noh, Bideni organisatsioonil ometi ei ole enda IT-osakonda). Igatahes tõi Hunter Biden ühel päeval taas ühe arvuti parandusse. Või noh, ta tegelikult EI näinud, kas see ikka oli Hunter, sest tal on teatav meditsiiniline seisund, mistõttu ta ei saanud seda näha, küll aga nägi ta, et arvuti peal oli Biden Foundationi kleeps, nii et ta järeldas, et ju see ikka oli Hunter (meditsiiniline seisund, mis ei võimalda tuvastada inimest, küll aga võimaldab tuvastada kleepsu? olukorras, kus ta varem on teda väidetavalt näo järgi ära tundnud? 🤔). Tõi arvuti sinna, aga järele sellele ei läinud. Nii et selle asemel, et talle helistada või midagi, asus poe omanik kaevama, et leida isiklikku informatsiooni (meil oleks SEE rahvuslik skandaal, aga ebaseaduslik on see neil samamoodi), ja leidis väidetavalt meilid, kus ukrainlased Hunteri issiga kokkusaamise kokku leppisid. Miskipärast helistas ta FBI-le, AGA lisaks tegi ka isikliku koopia ja viis selle Trumpi poolele, täpsemalt Rudyle. Ja Rudy omakorda ka EI anna seda materjali FBI-le, vaid hoopis New York Postile. AINULT neile.

Ahjaa, väidetavalt olevat FBI poe omanikule mitu korda tagasi helistanud, sest esiteks ei osanud nad ise infot kätte saada ja teiseks ei suutnud nad ise välja mõelda, millise juhtmega Maci laadima peaks. Käsi püsti, kes usub, et FBI on nii ebakompetentne, et ei saa isegi arvuti laadimapanekuga hakkama?

Kust me teame, et need just ukrainlased olid, küsite te? Lisaks nimele ometi ka selle pärast, et meiliaadress oli v.pozharskyi.ukraine@gmail.com — kas teie ei panegi siis alati oma rahvust ka meiliaadressi kirja? 😁 Ma küll panen. Huvitav on ka see, et meil on saadetud aastal 2015, meiliaadress aga registreeritud alles aastal 2017 … Lisaks ei ole meile vaatamiseks jäetud kirja täielikku headerit, kus tegelikult oleks kõige rohkem taustainfot selle kohta, kust kaudu see üldse liikunud on.

Ma olen 100% valmis uskuma, et narkomaan võiks viia oma läpaka parandusse ja selle sinna lihtsalt unustada. Oleks see artikkel avaldatud lihtsalt piltidega magavast Hunterist, piip hambus, ma täiega usuksin, sest no see on isegi kooskõlas sellega, mida me teame. (Iseasi, et ma ei ole küll narkoekspert, aga crack peaks ju stimulant olema? Mulle tundub tiba kahtlane see, et keegi ära vajuks kohe pärast mahvi? Nii et targemad võiksid täpsustada seda osa.) Aga kogu see meiliasi on lihtsalt nii naljakas, nagu viieaastane oleks selle kokku kirjutanud, mis seab pildid ka kohe kahtluse alla.

View this post on Instagram

#charleskushner #jaredkushner #prisoninmates #hilarious "You can't make this stuff up" 😂😂😂😂😂 It’s hard to find work right out of prison. But Avram Lebor and Richard Goettlich walked from their Alabama penitentiary into top jobs at the real estate company then run by Jared Kushner, now President Donald Trump’s son-in-law and senior adviser. The two men, convicted in separate sprawling fraud schemes, were hired several years ago by his father, Charles Kushner, who had been locked up in the same federal prison with them. https://www.bloomberg.com/news/features/2017-01-27/jared-kushner-s-felon-father-brought-two-fellow-inmates-into-company Charles Kushner the father of Jared Kushner (Assistant to the President and Senior Advisor) is an American real estate developer. He founded Kushner Companies in 1985. In 2005, he was convicted of illegal campaign contributions, tax evasion, and witness tampering, and served time in federal prison. After his release, he resumed his career in real estate. He is the father of Jared Kushner, who is the husband of Ivanka Trump and son-in-law and senior advisor to President of the United States Donald Trump. In the summer of 2004, Kushner was fined $508,900 by the Federal Election Commission for contributing to political campaigns in the names of his partnerships when he lacked authorization to do so. Kushner was sentenced to two years in prison and served 14 months at Federal Prison Camp, Montgomery in Alabama before being sent to a halfway house in Newark, New Jersey to complete his sentence. He was released from prison on August 25, 2006. As a result of his convictions, Kushner was disbarred from practicing law in New Jersey, New York, and Pennsylvania. In 2005, following an investigation by the U.S. Attorney's Office for the District of New Jersey, U.S. Attorney Chris Christie negotiated a plea agreement with Kushner, under which he pleaded guilty to 18 counts of illegal campaign contributions, tax evasion, and witness tampering. The witness-tampering charge arose from Kushner's act of retaliation against William Schulder, his sister Esther's husband, who was cooperating with federal investigators; Kushner hired a p

A post shared by @ kobe8245 on

Teemavahetus. Kind of. Siin neid uudiseid lugedes ja guugeldades leidsin ma kõige naljakama päriselt sündinud loo, mida ma iial poliitikute kohta lugenud olen ja mis on selgelt (loe: kohtus) tõestatud. Nimelt. On meil selline mees nagu Chris Christie, kes töötas alguses Trumpi heaks ja siis lasti lahti. VÄIDETAVALT lasti ta lahti selle pärast, et Trumpi väimees Kushner kannab tema peale siiani vimma, sest kümne aasta eest oli Christie juhtivprokurör, kelle töö tulemusel Kushneri isa 14 kuuks päriselt kinni läks, maksupettuse ja tunnistajate mõjutamise eest. Ehk siis “väidetav” on seal ainult see lahtilaskmise osa, kõik muu on kohtus tõestust leidnud (ja Kushner tunnistas end ka süüdi). Maksupettus on muidugi tavaline, aga just see tunnistajate mõjutamise osa? Nimelt. Papa Kushner teadis, et ta õde peaks kohtuasjas tunnistusi andma. Nii et mida teeb normaalne inimene sellises olukorras? Mina küll ei tea ja papa Kushner ka mitte, sest papa Kushner palkas prostituudi. Saatis selle prostituudi oma õemeest võrgutama, lasi seda filmida ja seejärel saatis selle video oma õele, et mõjutada teda mitte tunnistusi andma. Ning väike Kushner olevat väidetavalt siiani Christie peale vihane, et see kohtuasjale tunnistajate mõjutamise lisas, sest see on ju lihtsalt perekonna siseasi, kellel siis ometi peresiseselt nägelusi ette ei tule.

7 kommentaari “Lõpuks ometi üks korralik skandaal jälle

  1. Jah, sina ikka oskad, Rents.
    Ning jah, igav meil siin ei hakka. Seesinane skandaal on vaat et sama hea kui Hillary lastepornourgas pizzarestoranis. Ma muide tunnen isiklikult 1 eestlast, kes toda Hillary asja ikka veel usub. EKRE valija muide.

  2. Taolisi skandaale olevat neil pidevalt…
    Järgneb retooriline kysimus: kui poliitikud on rahva koorekiht, siis mida peab järeldama sellest, et tänase postituse staarid rahumeelega põmst kogu elu samas stiilis tegutseda saavad? …Ma vist ei taha elu sees sinna riiki reisida.

    1. See on huvitav jah, et viimasel ajal on iga päev uudiseid sellest, mis reegleid ja seadusi rikutakse ning … kõik kehitavad õlgu, keegi karistada ei saa, ühtki süüdistust ei esitata. Mis nii viga elada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.