anna kannatust

Party of LAW and ORDER

Huvitav kohe, kuidas politseil pole mingit huvi pisargaasi, kummikuule vms välja otsida, kui märatsejad valged on. 😀 Kindlasti lihtsalt selline huvitav juhus.

Ehk siis seaduskuulekad MAGA poisid murdsid end Kapitooliumisse. Ilmselt olid nad juba enne pahased, lisage nüüd siia veel uudis, et demokraadid rabasid Georgias mõlemad kohad omale ja on nüüd seega senatis enamuses. Nii et tuleb ise demokraatiat tegema hakata. Vanaisa juba ütles, et viga oli naistele ja mustanahalistele valimisõigus anda.

Täiendus: Vähemalt üks inimene sai kuuli. Selle (liiga verise) video põhjal, mida ma nägin, ta ilmselt ellu ei jää.

10 kommentaari “Party of LAW and ORDER

 1. Mul ei ole midagi lisada.
  Peale selle, et olen täna oma ameeriklasest abikaaasale mitu korda üle jutustanud, kuidas venelased Toompead vallutada püüdsid.
  Kurb päev Ameerika jaoks. Rasked ajad ees.
  Aga demokraatide Senati-edu on muidugi kuldne äär mustale pilvele.

 2. Viimane uudis on, et ta suri. Oleme ka praegu kodus, vaatame telekast fotosid ja videosid. Uskumatu. Arvad, et ei saa enam hullemaks minna ja siis ikka läheb.

 3. Ma ei näe seda mitte rassi vaid pigem ikka poliitiliste veendumuste prillide läbi. Märatsemisest oli asi kaugel, suurt midagi peale akende ei lõhutud, rüseluses sai küll mõlema poole esindajaid kannatada. Samas täiesti mõistetamatu kui pehmekäeliselt turvameeskond käitus.

  Täiesti ettekujuteldamatu USA jaoks. Nagu G.W Bush ütles: ” Banaanivabariigi protestimise meetod”. Kokkuvõttes vist ehmatas hulga vabariiklasi mõistusele, et võimalikult kiirelt veel täna Biden kinnitada.

  Mitt Romney tänane kommentaar oli super minu arust. Meie pisikesed “Trumpid” on hale paroodia lahkuva USA presidendi kõrval.

  Ma ei imesta kui Trump peagi kohtu ees on. Tal ju pole puutumatust nagu Putin ettenägelikult seda Venemaal tegi 🤔

  1. Ülejäänuga, mida ütled, olen väga nõus, Tom, aga mitte nende kahe märkusega: “Ma ei näe seda mitte rassi vaid pigem ikka poliitiliste veendumuste prillide läbi. Märatsemisest oli asi kaugel, suurt midagi peale akende ei lõhutud.”
   No kuule. Isegi veendunud rassismipimedad siin tunnistavad peale tänast, et valgeid ja värvilisi kohtleb politsei erinevalt. Ja mis mõttes märatsemisest oli asi kaugel? Sa näiteks neid videolõike ei näinud, kus Associated Pressi tehnika põrmustati? Ja Kapitoolium, sealt tassiti kraami lausa minema. Ma küll ei julgeks väita, et märatsemisest asi kaugel oli.

   Aga jah, tundub, et isegi paadunud republikaanidele taoti täna natuke reaalsust pähe, McConneli kõne (tõsi küll, vahetult enne mässu) on supernäide, panen lingi kah, 8 kuulamisväärt minutit Trumpi seniselt toetajalt:

   Aga põhim. olen ma peale 4 aastat trumpi, peale 8 valimistejärgset nädalat ja peale tänast nii kuradima läbi omadega, et isegi teemal kommenteerimine on väsitav, rääkimata, et ma ise postitaks. Loodan Rentsi peale 🙂

  2. Ma jälgisin CNN ja seal ei hakanud rüüstamist silma. Ainult üks tüüp vehkis katkise Pelosi uksesildiga ja ropendas. Neil kaadritel, mis mina nägin, jalutas mass Kapitooliumis suht rahulikult ringi ja tegi selfisid. Mis muidugi ei tähenda, et poleks teisi kaadreid, kus olukord nii rahumeelne polnud. Õige jah, mustanahaline üksik turva jooksis trepist üles aga järgi jooksvad tüübid ei käitunud eriti agressiivselt.

   1. Ma nägin pilti tüübist, kes tundus kandvat kuulivesti + ta käise külge oli kinnitatud hunnik neid ziptiese, mida elektrikud juhtmete ümber panevad, et neid kokku tõmmata (juba valmis seatud, et saaks kiiresti tõmbama hakata). Ega ei tea, äkki oli tõesti lihtsalt elektrik, kes äärmiselt hästi varustatult objektile läks.

    1. ERRi viimases selle teema uudises öeldi, et Kapitooliumi hoonest leiti pärast mäsu mitu isetehtud lõhkekeha.

 4. Kas juba algab🤔

  The Attorney General for the District of Columbia Karl Racine called on Vice President Mike Pence to organize the Cabinet to invoke the 25th Amendment to remove President Trump from office.

  “Whether you like Vice President Pence or not, the fact is he is more fit for office… we need a commander-in-chief that will fulfill his constitutional responsibilities,” he told CNN tonight.

  “I would ask the vice president, please go the next step,” continued Racine. “Do your constitutional duty. Protect America, stand up for democracy, and invoke the 25th Amendment.

  “That requires Vice President Pence to move and get a majority of the Cabinet or majority of the Congress to immediately remove the President because he so clearly is not fit for office,” said Racine, earlier in the conversation.

 5. Selge et demokraatia selline lihtne see on, ühed manipuleerivad vanurite ja poolearulistega nüüd läheb võim nende kätte kes manipuleerivad neegrite, laste ja pededega.
  Tulemuseks ongi et ameerika peab ennast kartma või vendlase ise tekitama muidu tõmbavad sisepoliitiliselt ennast ribadeks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.